Як вибрати ялинку?


0

Немає сумнівів, що ялинка є символом новорічно-різдвяних свят. Тому хочеться, щоб вона була найкрасивішою та прикрашала оселю довгий час. Яку б ялинку ви не збиралися шукати, зверніть увагу на поради, які Твоє.Медіа підготувало для вас.

Справжні свіжозрізані ялинки мають характерний, приємний запах. Вибір живої ялинки – це святковий звичай для багатьох сімей. Проте живі дерева вимагають певної підготовки та догляду.

Штучну ялинку легко встановлювати та зберігати. Вона не опадає хвоєю і є гіпоалергенною. Штучні дерева також пропонують деякі унікальні стилі та кольори, яких немає в природі.

Як вибрати штучну ялинку? 

Є кілька речей, про які слід пам’ятати, купуючи штучну ялинку.

Розмір

Перш ніж вирушити в магазин за різдвяною ялинкою, виміряйте площу, де вона буде стояти. Зверніть особливу увагу на висоту стелі, доступність, ширину необхідну для розміщення дерева. Не забудьте додати розмір підставки для дерева під час розрахунку висоти.

Стиль

Голки для штучних дерев створюються з використанням екструдованого полівінілхлориду (ПВХ), формованого поліетилену (ПЕ) або їх комбінації. Будь-який матеріал імітує зовнішній вигляд сосни, ялиці або інших вічнозелених рослин. ПE виглядає більш реалістично, але він зазвичай дорожчий. Ось чому деякі дерева містять голки як з ПВХ, так і з поліетилену. Кольори варіюються від суміші зеленого до синьо-зеленого і синього. На деяких деревах також можна знайти шишки.

Встановлення штучної ялинки

Шукайте навісні відгалуження, які спрощують встановлення ялинки. Щоб встановити дерево, просто опустіть гілки. А коли прийде час знімати дерево, загніть гілки вгору. Крім того, шукайте дерево з міцною металевою підставкою, яка не дасть ялинці перекинутися або нахилитися після того, як ви прикрасите її.. Пластикові підставки можуть бути не такими міцними. Якщо ви турбуєтеся про підлогу, пошукайте підставку з гумовими ніжками. Деякі дерева також йдуть з сумкою для зберігання.

Як обрати живу ялинку? 

Найпопулярніші новорічні ялинки – це сосни або ялиці. Вибір відповідного типу залежить від особистого смаку. 

Ось кілька порад щодо придбання ялинки й правильному догляду за нею:

  1. Не купуйте дерево занадто рано, тому що тепло в будинках швидко висушить ялинку. Свіже дерево, яке належним чином зволожене, може залишатися таким до місяця.
  2. Сильний деревний аромат – добра ознака того, що дерево ще свіже. Коли ви торкатися дерева, перевіряйте, чи на ньому залишився ялинковий сік. Висока кількість соку свідчить про добре зволожене дерево. 
  3. Під час покупки перевірте дерево, злегка струснувши його. Нормально, якщо опадуть кілька коричневих голок, але зелені голки, які опадають, означають, що дерево висохло.
  4. Відчуйте дерево. Голки повинні бути гнучкими, але ламатися при різкому згині. Слід уникати дерев з твердою хвоєю, яка втрачає свій колір. Також уникайте дерева з голками, які дуже легко відриваються.
  5. Коли ви принесете дерево додому, відріжте від основи диск товщиною 15 мм. Цей зріз дуже важливий; коли дерева рубають, вони виробляють шар соку, який герметизує зріз. Цей шар запобігає підйом води вгору по стовбуру. Розріз відкриває судинну систему для забору води. В ідеалі після розрізу помістіть дерево у відро з водою і дайте йому вбратися свіжою водою протягом декількох годин, перш ніж ставити його на підставку для дерев.Сухе дерево некрасиве і небезпечне для загоряння. Свіжозрубаним деревам потрібен постійний запас води (більше літра в день). 
  6. Бережіть дерево від різкого сонячного світла і від теплих протягів. Це знебарвить вашу ялинку і скоротить термін її життя.

Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif