5 потужних цитат Кіану Рівза, які допоможуть вам жити далі


0

Кіану Рівз не потребує представлення. Він безсумнівно має безліч талантів, а його різнобічні акторські здібності гідні захоплення. Але що дійсно виділяє його з натовпу, так це його приємна і скромна особистість. Річ у тім, на відміну від більшості голлівудських зірок, Рівз не ганяється за славою. Він не виставляє своє особисте життя напоказ і не створює зайвого шуму навколо себе. А ще він один із найбільш надихаючих людей у світі.

Життя Рівза завжди було непростим: дитинство без батька в несприятливому оточенні, народження мертвої дитини й смерть коханої в автокатастрофі.

Проте, він веде тихий і розмірений спосіб життя, демонструючи у всьому скромність і доброту стосовно інших. Він з тих чоловіків, які вміють боротися зі своїми демонами та продовжують йти вперед. Це і робить його людиною, у якого всім нам є чому повчитися.

З огляду на все сказане вище, пропонуємо вашій увазі п’ять цитат Кіану Рівза, які допоможуть вам впоратися зі своїми проблемами й жити далі.

1. «Якщо вас жорстоко підвели, але у вас вистачає мужності залишатися добрим стосовно інших людей, тоді ви міцний горішок з серцем ангела»

Якщо життя показує вам своє потворне обличчя, потрібна мужність, щоб самому не заразитися цією «потворністю».

Бачте, ми всього лише люди. Ми робимо помилки, падаємо, зазнаємо невдачі й здаємося. У світі так багато труднощів і проблем, з якими можна зіткнутися, чи не так? Але чим частіше ви отримуєте від життя удари, тим потворніше стаєте всередині.

Ваше серце стає все холодніше й холодніше. Ви починаєте ставитися до інших людей як до сміття. Ви без тіні сумніву змушуєте їх страждати, вважаючи це справедливим, адже вам теж довелося страждати. Думаю, це свого роду механізм самозахисту. А якщо ти мертвий зсередини, то і болю більше не відчуваєш. Або відчуваєш?

Дотримуючись геніальної думки Рівза, по-справжньому крутою людину робить хоробрість бути добрим і ніжним стосовно інших людей, навіть якщо сама людина повністю зломлений.

Реальність така, що кожен з нас рано чи пізно постане перед труднощами. Деякі речі просто вище наших сил. Не можна уникнути розставань, хвороб, смерті, горя. Все це неминуче. Але не дозволяйте цим речам міняти вас і перетворювати в погану людину. Зрештою, у нас є тільки ми. Люди цінують щиру доброту, і більшість з них оцінить вашу. Тому будьте добрими. Будьте ніжними. Будьте крутим хлопцем з серцем ангела.

2. «Кожна битва в вашому житті зробила вас такими, якими ви є. Будьте вдячними за труднощі, адже тільки вони можуть зробити вас сильнішими»

Колись давно, коли я був маленьким, я запитав у мами, чому людям доводиться стільки страждати. Її мудра відповідь була такою: «А як ще вони можуть чогось навчитися?».

І досі кожен раз, коли я опиняюся у важкій ситуації, я завжди згадую її слова. Правда в тому, що коли ми стикаємося з якоюсь проблемою, ми тут же називаємо життя жахливо несправедливою і починаємо задумуватися над питанням, чому ми такі невдахи й чому все завжди не йде за планом.

Скільки разів у важку хвилину ви ставили собі таке питання: «Чому це сталося саме зі мною?».

Рівз радить бути вдячними за всі життєві труднощі, адже тільки вони роблять людину сильнішою. Вони роблять нас мудрішими.

Зробімо паузу і вдумаймось в ці слова. Уявіть собі розбещену дитину, людину, за яку всі життєві проблеми завжди вирішують його батьки, або особу, яка ніколи не постає перед труднощами і якій не довелося пропрацювати й дня у своєму житті. Все це приклади незрілих, егоїстичних, слабких і дурних людей. А все тому, що навчитися бути зрілим, сильним, добрим і мудрим можна тільки пізнавши потворну сторону життя.

Пам’ятайте: кожна битва в вашому житті зробила вас такими, якими ви є. І сьогодні ви краще, ніж були вчора. А більше ніщо не має значення.

3. «Іноді ми настільки занурюємося у свою щоденну рутину, що забуваємо приділити час тому, щоб насолодитися красою життя. Ми поводимося мов зомбі. Підніміть голову і витягніть навушники з вух. Скажіть «привіт» випадковому перехожому й обійміть того, хто виглядає нещасним»

Ми живемо у світі, одержимому продуктивністю. Ми раз у раз вишукуємо способи заповнити будь-яку вільну хвилину свого дня чимось «продуктивним». Завжди прагнемо робити більше і краще.

Але проблема в тому, що ми занадто загрузли в щоденній рутині, не залишаючи в ній місця для того, щоб просто насолодитися красою життя. Ми не вдаємося в суть і не помічаємо, що в житті дійсно важливе. Кіану каже, що в цьому ми чимось нагадуємо зомбі.

Ще раз показуючи, чому його любить так багато людей, Рівз наголошує на тому, як важливо бути добрим і допомагати іншим. Адже якщо задуматися, то що в житті по-справжньому важливо? У чому полягає її краса? Що змушує нас насолоджуватися нею?

Кохання. Дружба. Родина. Загалом, люди.

Мораль тут така, ви повинні звертати увагу людям, а не речам. Чому? Тому що саме люди роблять наше життя цікавим, прекрасним та гідним того, щоб його проживати. Починаючи з цього моменту, постарайтеся більше спілкуватися з близькими. Намагайтеся бачитися з ними частіше. Допомагайте іншим і обіймайте тих, хто цього потребує.

4. «Зоряна особистість може процвітати навіть перед обличчям трагедії. Не має значення, що відбувається у вашому житті, ви можете впоратися з усім! Життя варте того, щоб ви його прожили!»

Відсутність батька, непросте дитинство, втрата дочки й лейкемія у сестри – Кіану Рівз знайомий з трагедіями не з чуток. І якщо він говорить, що ви з усім зможете впоратися, то це дійсно так. Кожна людина долає життєві труднощі по-своєму. Тут не буває правильного або неправильного підходу. Важливо лише ніколи не здаватися.

Усередині вас достатньо сил, щоб процвітати й взяти від життя все, не дивлячись ні на що. Так, ви можете впасти 10 раз, але на 11-й все одно повинні піднятися.

5. «Якщо ви дійсно розумієте суть карми, то усвідомлюєте, що несете відповідальність за все, що відбувається з вами в житті. Знання того, що ваше майбутнє в ваших руках, наділяє величезною силою»

Одна з найбільш чудових речей у житті полягає в тому, що кожен з нас може досягти чого завгодно – потрібно лише старанно працювати й трохи удачі.

Безсумнівно, положення деяких людей більш вигідне, ніж інших. Раніше я вважав несправедливим, що деяким людям постійно щастить. Розумієте, просто у них все складається простіше. Але чим більше ви розвиваєтеся і дізнаєтеся, тим швидше починаєте розуміти, в чому полягає справжній секрет успіху: удача помиіхається хоробрим.

Відсутність дій нікуди вас не приведе. Так, сидіти на дивані, їсти піцу і дивитися Netflix це чудово. Правда. Але що хорошого це принесе вам і вашій майбутній?

Будьте хоробрими й візьміть контроль над життям у свої руки. Рівз стверджує, що у всіх нас є необхідна сила, що змінити своє життя, і що ми єдині, хто створює своє майбутнє.

Якими б не були ваші обставини, ви повинні бути сміливими й безстрашними. Ваше майбутнє знаходиться в ваших руках – зробіть же його великим!

Будьте хоробрими. Почніть змінювати своє життя вже сьогодні.

джерело


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif