Як добре ти знаєш українські фільми?


0

Якщо впродовж останнього року ти хоча б раз побував/-ла на українській стрічці в кінотеатрі, то у тебе є шанс пройти цей тест. Випробуй себе та дізнайся, як добре ти знаєш українські фільми. Для цього тобі доведеться впізнати український фільм з одного лише кадру.  

 1. 1

  1. "Гніздо Горлиці", 2016
  2. "Мої думки тихі", 2020
  3. "Припуті", 2017
  4. "Брама", 2017
  Правильно!
  Не правильно!

  "Мої думки тихі", 2020

  У фільмі, знятому у жанрах комедії та драми, піднімається вічна проблема батьків та дітей. Саме мати не пускає головного героя Вадима на роботу до Канади. Він, працюючи звукорежисером і музикантом, зустрічає купу проблем і зазнає безлічі невдач у роботі. Така ж криза чекає на нього і в особистому житті. Врешті-решт, канадська компанія пропонує йому записати звуки українських тварин Закарпаття. Хлопець із захопленням і творчістю виконує дане замовлення. Але мама, яка поїхала разом з ним, постійно йому заважає та відволікає. Якщо Вадиму вдасться записати голос рідкісного рахівського крижня, він, можливо, зможе покинути «незручну Україну» та вирушити до «привабливої Канади». Але не все так просто…

 2. 2

  1. "Чорний ворон", 2019
  2. "Крути 1918", 2018
  3. "Віддана", 2020
  4. "Гуцулка Ксеня", 2019
  Правильно!
  Не правильно!

  "Віддана", 2020

  Події розгортаються у 1868 році у Станіславові. У пожежі гине дружина доктора Ангера. Вбитий горем, він вирішує сам виховувати двох дівчаток – рідну доньку Аделю та доньку хатніх робітників Стефанію. Іде час і дівчата не розуміють хто вони насправді одна одній – подруги, сестри чи служниця та господиня. Аделя виходить заміж, а Стефанія продовжує господарювати у її будинку.Події розгортаються у 1868 році у Станіславові. У пожежі гине дружина доктора Ангера. Вбитий горем, він вирішує сам виховувати двох дівчаток – рідну доньку Аделю та доньку хатніх робітників Стефанію. Іде час і дівчата не розуміють хто вони насправді одна одній – подруги, сестри чи служниця та господиня. Аделя виходить заміж, а Стефанія продовжує господарювати у її будинку.

 3. 3

  1. "Кіборги", 2017
  2. "Наші котики", 2020
  3. "Донбас", 2018
  4. "Черкаси", 2019
  Правильно!
  Не правильно!

  "Кіборги", 2017

  Дія фільму повертається на десять днів назад. Біля передової, у Пісках, панує сум'яття, прибуло поповнення з бійців, які ще нікого не знають. Журналіст каналу 1+1 бере в бійців інтерв'ю. Одні фанатично віддані захисту України, інші ж занурені у рутину. Колона військової техніки дорогою до Донецького аеропорту потрапляє під ворожий обстріл. Доброволець «Мажор» губить під час обстрілу свій автомат. Солдат «Субота» веде вцілілих до авто і вони доїжджають до аеропорту.

 4. 4

  1. "11 дітей з Моршина", 2019
  2. "Скажене весілля", 2018
  3. "DZIDZIO Контрабас", 2017
  4. "Секс і нічого особистого", 2018
  Правильно!
  Не правильно!

  "DZIDZIO Контрабас", 2017

  Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкі» гроші — для них не питання. Але коли на шляху з'являється гарна дівчина, всім планам капець. Тож американські гірки порівняно з їхніми пригодами — це легке погойдування. Але наші герої заради мрії готові на все.

 5. 5

  1. "Крути 1918", 2018
  2. "Гуцулка Ксеня", 2019
  3. "Додому", 2019
  4. "Поводир", 2014
  Правильно!
  Не правильно!

  "Гуцулка Ксеня", 2019

  1939 рік, до окупації Західної України більшовиками залишається кілька тижнів. У Ворохту приїздить американець українського походження Яро, щоб одружитися з українкою. Тільки за цієї умови він успадкує великі статки батька. Яро знайомиться з гуцулкою Ксенею, яка змінює його плани.

 6. 6

  1. "Сторожова застава", 2017
  2. "Король Данило", 2018
  3. "Чорний ворон", 2019
  4. "Захар беркут", 2019
  Правильно!
  Не правильно!

  "Захар беркут", 2019

  1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців, братів Беркутів, потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських жителів під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога.

 7. 7

  1. "Хайтарма", 2013
  2. "Додому", 2019
  3. "Донбас", 2018
  4. "Дике поле", 2018
  Правильно!
  Не правильно!

  "Додому", 2019

  У кримського татарина Мустафи помирає його первісток, Назім. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого сина Аліма додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму згідно з мусульманськими традиціями.

 8. 8

  1. "Секс і нічого особистого", 2018
  2. "Свігери", 2018
  3. "Зустріч однокласників", 2019
  4. "Давай, танцюй", 2019
  Правильно!
  Не правильно!

  "Секс і нічого особистого", 2018

  Коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Вбитий горем Сергій приймає чоловіче рішення і їде в Прагу на Новорічні свята до свого друга Василя. Після ночі обломів у стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною, яка обіцяє зробити з нього супер-героя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина.

 9. 9

  1. "Брама", 2017
  2. "Коли падають дерева", 2018
  3. "Боб та енергія Всесвіту", 2018
  4. "Рівень чорного", 2017
  Правильно!
  Не правильно!

  "Брама", 2017

  Стрічка розповідає про сім'ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній баба Пріся, котра товаришує з русалками, час від часу поїдає галюциногенні гриби і якось за часів Другої світової війни навіть порішила дванадцятьох есесівців. З нею живуть онук Вовчик і хвороблива донька Слава, яку свого часу покинув чоловік. Неочікувано їхнє розмірене життя закінчується — баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом, і якій треба запобігти.

 10. 10

  1. "Я, ти, він, вона", 2018
  2. "Скажене весілля", 2018
  3. "DZIDZIO Перший раз", 2018
  4. "Віддана", 2020
  Правильно!
  Не правильно!

  "Скажене весілля", 2018

  Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, такого повороту подій і не очікував: місяць тому Катя повідомила, що виходить заміж за французького лікаря-кардіохірурга Франсуа. «Середюки — європейська родина!» — це гасло кожен у районі почув особисто від Василя. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять — афрофранцуз. Організувати весілля так, щоб воно не відбулося, — здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання — невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.

Як добре ти знаєш українські фільми?

Створено
 1. Результат тесту
  Твій результат
  Правильно!
  Поділитись результатом
 2. Результат тесту

  Час складти довгий список українських фільмів і надолужувати згаєне!

  Твій результат
  Поділитись результатом
 3. Результат тесту

  Тебе не візьмуть до складу Української кіноакадемії, але ти знаєш, що запронувати подвитися, якщо тебе попросять підказати класний український фільм!

  Твій результат
  Поділитись результатом
 4. Результат тесту

  Можливо тобі варто звести блог, де ти будеш робити огляди на українські фільми? Адже ти і так майже всі їх бачив. Шкода пропадати такому таланту!

  Твій результат
  Поділитись результатом
 5. Результат тесту

  Ти найдія всіх українських режисерів, які отримують гроші на свій наступний фільм з кожного твого квитка у кінотеатрі. На тобі тримається український кіноматограф!:)

  Твій результат
  Поділитись результатом

Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif