Зворушлива промова Пінк для доньки: “Беремо гравій і черепашку і робимо перлину”


0

Пінк відома своєю крутою вдачею і ніколи не вважалася тихонею. Невдачі тільки загартували її та допомогли їй рухати вперед. Пройшовши через прийняття себе, співачка зворушила світ промовою на одній із музичних премій. У ній Пінк розповіла про те, як її шестирічна донька хвилюється через свою зовнішність і надихнула інших бачити довкола різну красу. 

«Я знаю, що у мене не так багато часу, але дозвольте розповісти вам невелику історію. Нещодавно я водила свою дочку в школу, і вона несподівано сказала мені: «Мама?» Я сказала: «Так, дитинко?» Вона сказала: «Я найпотворніша дівчинка з усіх, кого я знаю». «А?» І вона така: «Так, я виглядаю як хлопчик з довгим волоссям.» І мій мозок подумав: «Боже мій, тобі шість. Чому? Звідки це взялося? Хто сказав це? Чи можу я надерти дупу шестирічній дитині?»

Але я нічого не відповіла. Замість цього я пішла додому і зробила для неї презентацію в PowerPoint. І в цій презентації були андрогінні рок-зірки й артисти, які живуть своєю правдою, ймовірно, яких висміюють кожен день свого життя, але вони продовжують, махають своїм прапором і надихають інших. І це такі артисти, як Майкл Джексон, Девід Боуї, Фредді Мерк’юрі, Енні Леннокс, Принц, Дженіс Джоплін, Джордж Майкл, Елтон Джон, багато артистів – її очі потьмяніли. Але потім я сказала: «Знаєш, я дійсно хочу знати, чому ти так ставишся до себе?». І вона сказала: «Ну, я виглядаю як хлопчик», і я сказав: «Як ти думаєш, як я виглядаю? Вона сказала: «Ну, ти красива», а я сказала: «Ну, спасибі. Але коли люди сміються наді мною, вони цим і користуються. Кажуть, я виглядаю як хлопчик, або я занадто мужня, або у мене занадто багато думок, моє тіло занадто сильне».

І я сказала їй: «Ти бачиш, що я відрощую волосся?» Вона сказала: «Ні, мама». Я сказав: «Ти бачиш, як я змінюю своє тіло?» – «Ні, мама». «Ти бачиш, як я змінююся, показуючи себе світу?» – «Ні, мама». «Ти бачиш, як я виступаю на аренах у всьому світі?» – «Так, мама». «Добре! Отже, дівчинко. Ми не змінюємося. Беремо гравій і черепашку і робимо перлину. І ми допомагаємо іншим людям змінитися, щоб вони могли бачити більше видів краси».


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif