Жінці для щастя потрібні три шлюби — історія Жаклін Кеннеді


0
Жаклін Кеннеді

Жаклін Кеннеді стала героїнею своєї доби. Про неї написано багато книг, знято п’ять фільмів, на її честь створено десятки шедеврів у світі моди.

Вона часто повторювала, що жінці для щастя потрібні три шлюби — перший для пристрасті, другий для грошей, третій для компанії. Жаклін говорила, що запозичила цю ідею в матері. Тією чи іншою мірою все це в неї було.

Шлюб із Джоном Кеннеді, якого вона дуже любила, але який зраджував їй направо і наліво. Шлюб із грецьким мільярдером Арістотелем Онассісом, який обіцяв їй безпеку та гроші, але попри величезний статок, безпеку забезпечити так і не зміг.

А потім був Моріс Темплсмен, торговець діамантами. Зовні здавалося, що ця людина зовсім не підходить американській королеві. Невисокий, повний, лисий, він ще й виглядав набагато старшим за Жаклін, хоча був її ровесником.

Моріс Темплсмен народився в Антверпені (Бельгія). У 1940 році сім’я втекла від нацистів у США. Морісу було 16 років, коли він почав працювати у фірмі батька. У 20 років він одружився.

У 21 році став мільйонером, уклавши угоду з урядом США про створення запасів алмазів для промислового використання. У 27 років Моріс здійснив поїздку до Африки для встановлення контактів із різними державними, політичними та діловими колами. Він став одним із небагатьох, кому дозволялося 10 разів на рік купувати алмази безпосередньо у корпорації Де Бірс.

А ще він зміцнював контакти з політичними колами США — переважно у Демократичній партії.

У 1950-х роках Темплсмен познайомився з майбутнім президентом США Джоном Кеннеді та його дружиною Жаклін. Знову Моріс зустрівся з Жаклін уже у 1975 році.

У той рік Жаклін вдруге стала вдовою, а ще через деякий час почала працювати редактором, що дуже сподобалося Темплсмену, викликавши в нього непідробну повагу. Він став давати їй поради щодо управління отриманими нею від Онассіса 26 мільйонами доларів, ґрунтовно збільшивши цю суму.

Оглядачі дають різні оцінки, але, на їхню думку, він збільшив статок Жаклін чи у два, чи в п’ять разів.

Ніхто не знає, коли дружба Жаклін та Моріса переросла в кохання, але з 1980 року він став незмінно супроводжувати Жаклін під час її всіх виходів у світ.

До цього часу його подружнє життя добігло кінця, з дружиною вони жили окремо, але отримати розлучення Моріс так і не зміг. Його дружина Ліллі, яка була ревною вірянкою, відмовилася дати йому розвідний лист.

Втім, його діти були вже дорослими, подорослішали й діти Жаклін, тому обидва вирішили, що як дорослі люди з дорослими дітьми вони мають право обійтися без формальностей. Моріс переселився до квартири Жаклін на П’ятій Авеню в Нью-Йорку, де вони й прожили разом до смерті Жаклін.

Моріс виявився людиною, яка чудово знала, що якщо любиш жінку, треба любити і її дітей, її онуків, її родичів, її матір та розділяти її захоплення.

Він подружився із її дітьми. Він потоваришував із молодшим братом її першого чоловіка — сенатором Едвардом Кеннеді. Зміг досягти схвалення з боку її матері, що було далеко не просто. Він поділяв її любов до мистецтва.

Всі зазначали, що Моріс уособлює надійність, турботу і ніжність. І Жаклін відповідала тим самим.

Їм подобалося разом гуляти Центральним парком Нью-Йорка, подобалося триматися за руки. Жаклін, яка раніше ніколи не захоплювалася приготуванням, вважаючи, що для цього існує прислуга, із задоволенням готувала для Моріса його улюблені страви.

Як стверджувала Роуз Шрайбер, кузина Моріса: «Жаклін вперше вийшла заміж задля набуття високого соціального статусу; вдруге одружилася для гарантованої забезпеченості. А третій зв’язок ґрунтується на великій дружній прихильності та взаємоповазі. За своєю суттю ці стосунки — найчистіші та найздоровіші з усіх перелічених».

Коли у Жаклін діагностували рак, Моріс супроводжував її під час всіх відвідуваннях лікарні та під час проведення медичних процедур.

Трапляється, що почуття не витримують зіткнення з хворобою, але Моріс був саме людиною, яка робить все, щоб полегшити коханій жінці боротьбу із хворобою. Лікарі дивувалися: рівень кохання та поваги був дивовижним.

Він завжди тримав її за руку або гладив по щоці, а коли вони сідали, їхні голови завжди були близько один до одного, як у милої літньої пари.

Він був поруч із Жаклін до кінця, а потім разом із її сім’єю повідомив пресу про її смерть.

Саме Моріс Темплсмен був тією самою людиною, поряд з якою вона хотіла б постаріти.

джерело


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif