У дусі Агати Крісті: як письменниця витончено помстилася чоловіку за зраду


0

Коли Агата Крісті вже була відомою письменницею, вона зникла на 11 днів, її шукала вся країна. Справжня детективна історія!

У грудні 1926 року Британію і весь світ облетіла звістка про те, що на дорозі знайдений порожній автомобіль з жіночою шубою. Через деякий час стало відомо, що зникла відома письменниця Агата Крісті – знайдений автомобіль належав їй.

Скотленд-Ярд було піднято, щоб допитати злочинний світ про долю зниклої жінки. Але ніяких слідів. Найцікавіше, що всі знали, що Арчибальд хоче розлучитися і тому міг … Вбити!

Тим більше як стало відомо, в ніч, коли зникла Агата, він провів в заміському будинку зі своєю коханкою. Скотленд-Ярд був впевнений – це для створення алібі. Одним словом, вся Британія з огидою зневажала негідника чоловіка і чекала будь соломинки, будь-які докази, щоб посадити його за ґрати. Газети, суспільство, обурювалися і вимагали негайно заарештувати проклятого чоловіка.

Велелюбний Арчибальд отримав всі муки пекла і все презирство натовпу на повну. Коханка від сорому і напастей швидко втекла від нього.

Про нове весілля не могло бути й мови.

До слідства було залучено самого Конан Дойля, якому потрібно була за методом Шерлока Холмса знайти зниклу жінку. За легендою письменника дедукція і допомогу медіума допомогли у виявленні. Хоча більш очевидна і правдива версія стверджує, що хтось подзвонив в поліцію і заявив, що розшукувана жінка в цей момент знаходиться у фешенебельному Swan Hydropathic Hotel. Проводить дуже весело свій час на танцмайданчику, і здебільшого відвідує дуже дорогі спа-процедури. Поліція налетіла в готель і, дійсно, знайшла письменницю, яка мала чудовий вигляд – в доброму здоров’ї та прекрасному настрої.

В готелі вона жила під ім’ям «Тереза ​​Хілл». Пізніше вона скаже, що у неї було тимчасове помутніння розуму від горя. Тому вона не пам’ятає, як тут опинилася і взагалі нічого не пам’ятає. Але психологи скажуть, що все це виверти й ніякого помутніння не було, оскільки дама прекрасно проводила час в ресторані, танцювала і грала на фортепіано, відвідувала дорогі спа-процедури та пила чудове дороге вино. Що людина з помутнінням в принципі робити не в змозі.

Це була помста чоловікові, його повне приниження, перемога над ним і абсолютний розгром його майбутнього шлюбу. Коханки, як і щури, завжди збігають з корабля, що тоне, першими. Все-таки добра медсестра в ній взяла верх, бо ж могла просто отруїти невірного Арчибальда. З ним вона розлучиться і незабаром знову вийде заміж за Макса Малловена на 15 років молодшого за неї, захопленого археологією.

Арчибальд буде стертий з лиця землі цією звісткою.

Стосовно різниці у віці з другим чоловіком письменниця скаже прекрасну фразу: «Прекрасно мати чоловіка археолога – з кожним роком ти для нього стаєш все ціннішою». Макс і Агата прожили разом 45 років.

джерело


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif