Ted-лекція: 3 поради для підвищення твоєї впевненості

Коли ми стикаємося з проблемою, де здається, що поразка неминуча, мабуть, ви один раз чули пораду: «будь впевненим у собі».


0

І, напевно, більшість з нас думає: «Якби ж це було так просто». Але що таке впевненість? Повірити у свою цінність, необхідність та спроможність, що також називають самооцінкою. Додати оптимізму, котрий з’являється під час віри у свої можливості, а далі натхнувшись цим, діяти відважно та стикнутися з проблемою віч-на-віч. Це і є впевненість. Думки перетворюються в дію.

То звідки взагалі з’являється ця впевненість? Існує декілька чинників, що впливають на впевненість.

Перший: коли ми народжуємося з цим в генах, які впливають на баланс нейрохімічних молекул в мозку.

Другий: ставлення інших до нас. Це включає соціальний тиск з боку нашого оточення.

І третій: частина, які ми контролюємо, вибір, що робимо, наші ризик, і те, як ми думаємо та реагуємо на проблеми та невдачі.

Не можливо повністю роз'єднати ці три чинники. Але вибір, який ми постійно робимо, безсумнівно відіграє найважливішу роль в розвитку впевненості. Отже, якщо пам’ятати про деякі практичні поради, ми отримаємо можливості розвивати свою впевненість.

Порада перша: швидке вирішення

Існує декілька прийомів, що дозволяють розвивати впевненість досить швидко. Уявляйте свій успіх перед тим, як перейти до складного завдання. Щось просте, як прослуховування музики з низькими басами може сприяти виникненню відчуття могутності. Можна навіть прийняти впевнену позу чи підбадьорити себе словами.

Порада друга: повір у можливість самовдосконалення

Якщо хочеш довготермінових змін переглянь ставлення своїх здібностей і талантів. Ти вважаєш, що вони незмінні від народження, чи їх можна розвивати, як м’язи? Ці переконання мають значення, адже вони впливають на твою поведінку під час невдач. Якщо вважаєш їх незмінними, тобто вважаєш, що здібності обмежуються від початку, то можеш здатися і думати, що ти маєш справу з чимось, в чому ти не досить кваліфікований. Якщо ж ти дотримуєшся думки, що свої здібності можна розвивати, то виклик стає можливістю вчитися і рости.

Нейронаука підтримує ідею їх розвитку. Зв’язки у мозку міцнішають завдяки навчанню та практиці. Також виявлено, що в середньому, люди, які налаштовані на розвиток, є більш успішними, отримують вищі оцінки та краще справляються з труднощами.

Порада третя: помиляйся

Погодься, ти зазнаєш невдачі ще не раз. З усіма трапляється. Дж. К. Ролінг відмовили 12 різних видавництв, доки одне не погодилося на «Гаррі Поттера». Брати Райт після історичних невдач підкорення повітря, разом із їх власними, все ж змогли розробити вдалий аероплан. Дослідження показують, що той хто зазнає невдач, але йде далі, є більш готовим до викликів долі та труднощів, завдяки можливості передбачення. Вони вчаться використовувати різні стратегії, просять поради в інших і наполегливо продовжують.

Отже, поміркуй про виклики, які хочеш прийняти, усвідом, що це буде нелегко, визнай, що ти будеш помилятися та будь терплячим до самого себе. Скажи собі, що можеш, вставай та дій! Ти відчуєш збудження, розуміючи, що незалежно від результату, ти отримав більше знань та досвіду. Це і є впевненість.


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif