Шон Коннері: «Я люблю жінок. Не розумію, але люблю»


0

Гарний, іронічний, чуттєвий і, безумовно, дуже талановитий. Таким ми пам’ятаємо Шона Коннері. Він першим зіграв агента 007, знявшись в семи фільмах «бондіани». А за створення образу Джима Мелоуна в драмі «Недоторканні» Коннері нагородили премією «Оскар» і «Золотий глобус».

У 2003 році актор завершив півстолітню кар’єру і поїхав жити на Багамські острови. Він ніколи не любив голлівудський спосіб життя, вважаючи кращим жити на віддалі. Там він грав в гольф і насолоджувався розміреним життям разом з дружиною.

У серпні 2020 року Шону Коннері виповнилося 90 років, а жовтні його не стало. Вдова актора Мішелін Рокбрюн розповіла, що через деменцію чоловікові було дуже важко, але додала: «Принаймні, він помер уві сні, і це було дуже мирно. Я була з ним весь час, і він просто не зрозуміла. Це було те, чого він хотів».

Згадаймо кілька яскравих цитат Шона Коннері – його правила життя:

1. Моє життя – це суміш випадковостей і удач. Коли почалася війна, мені було дев’ять. Ми жили в повній убогості в Единбурзі. Я почав працювати у дванадцять, а через рік кинув школу. Чи можна сказати, що я отримав якусь освіту. Я до всього доходив своїм розумом. Ось чому я відчуваю себе маленьким хлопчиком в суспільстві інтелектуалів.

2. Мама ніколи особливо не обіймала і не цілувала мене. Ніколи б не подумав, що це може мати якісь серйозні наслідки в житті. Адже це багато що пояснює, хіба ні?

3. Ви можете мені пояснити, звідки у жінок ця одержимість взуттям? Багато років тому мені дали кілька пар на зніманні одного фільму – то я їх досі ношу.

4. Коли мені було двадцять і трішки, зі мною трапилася незвичайна штука. Я познайомився з одним американцем, Робертом Хендерсоном, ми з ним разом грали в театрі. Він дав мені список книг: Джордж Бернард Шоу, «Робота актора над собою» і «Моє життя в мистецтві» Станіславського, весь Томас Вулф, весь Оскар Уайльд, весь Ібсен, «В ​​пошуках втраченого часу» Пруста, «Улісс» і «Поминки Фіннеґана» Джойса. Ці перші книги йшли неймовірно важко, але рано чи пізно вони до тебе продираються. До того ж у мене під рукою був тлумачний словник.

5. Між мною і Бондом є одна важлива відмінність. Він вміє розв’язувати проблеми.

6. Я ніколи не бурчу. Я дуже поважаю всіх, хто робить свою справу професійно: тесля, світлотехнік або помічник режисера з хлопавкою.Кожний, хто працював зі мною, це підтвердить. Якби людям не подобалося те, що я роблю, я б зараз був розносником молока. І я ніколи про це не забуваю.

7. Я завжди хотів бути красивим старим – як Хічкок або Пікассо.

8. З дружиною я познайомився під час гри в гольф. Вона француженка і тоді не говорила по-англійськи, а я не говорив по-французьки, так що особливих шансів втомити один одного бесідою у нас не було. Ось чому ми дуже швидко одружилися.

9. Я люблю жінок. Не розумію, але люблю.

10. Безмовний жест може в одну мить повідомити більше, ніж хвилина діалогу. На відміну від більшості акторів, які не люблять, коли режисер викидає їх репліки, я сам шматувати свої щосили. Коли Стівен Спілберг прийняв дев’ять з десяти моїх ідей, як замінити діалог на візуальну взаємодію в «Останньому хрестовому поході», це був найкращий у світі комплімент.

джерело


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif