Привітання з Днем захисника України-2020


1
2 поширення, 1 бал

Щороку 14 жовтня Україна святкує День козацтва і День захисника України. У цей день ми можемо подякувати кожному захиснику за його героїзм та відвагу на лінії фронту. Для цього можна використати привітання з Днем захисника України, які нагадають про нашу повагу та захоплення людьми, які захищають нашу державу від ворога. 

Вітання з Днем захисника України стане подякую за службу та охорону нашого спокійного життя. Тому не забудьте надіслати привітанням усіх своїм знайомим та близьким, які виконують таке непросте завдання. 

Для цього ми підготували найкращі привітання з Днем захисника України у прозі та у віршах. 

Привітання з Днем захисника України в прозі 

Вітаємо українських військових з їх професійним святом. Ви – наші захисники та опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!
Вітаю з Днем захисника України! Сьогодні свято усіх тих, хто не боїться ворога та захищає свою країну. Також це свято для кожного, що у свій час віддав свої звання, сила та відвагу для захисту нашої землі. Ви благородні лицарі, які є уособленням справжнього чоловіка! Дякую за вашу службу та захист! 
Дякую усім захисникам України та вітаю з цим днем! Ваша щоденна відвага дарує нам можливість жити у вільній країні.тому низько вклоняємося вашій хоробрості та відданості українському народу! Бажаю кожному захиснику здоров’я, віри та удачі. Перемога за нами!
Наші найкращі захисники! Ви щодня доказуєте, що є нащадками славного козацтва, які як і ви захищали нашу країну від ворогів. Сьогодні ваша служба та підтримка дарує нам надію на світле майбутнє. Тому бажаємо вам міцного здоров’я, відваги та віри у нашу незалежність. Ви завжди маєте нашу підтримку, а ми щодня відчуваємо ваш захист. Слава Україні!
Вітаю з 14 жовтня – Днем захисника Вітчизни! Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні й гордості за її ратну славу. З усього серця бажаю Вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя!
Дозвольте привітати Вас зі святом мужності й патріотизму, святом історії та добра – Днем Захисника України. Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це – свято України. Нехай Ваш дім буде наповнений світлом і любов'ю, а робота приносить лише задоволення!
Захисники України - наша гордість! Ви ті, хто першими зустрічаєте ворога та даєте йому гідну відсіч. Разом із вами наша країна завжди буде незалежною і сильною. Ваш дух та сила захищає нас вдень і вночі, тому бажаємо не втрачати віри та надії у перемогу. Бажаємо здоров’я Вам та Вашим родинам, почуття вдячності від усіх українців та якнайшвидшої перемоги. Слава Україні!
Сучасні козаки, вітаю з вашим святом Днем захисника України! Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя - яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Шана і слава захисникам Вітчизни, слава Україні!
Мужність, честь, сила і відвага - тільки кращі з кращих склали присягу в рядах Збройних сил України. Ви готові стати на захист своєї батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини. У святковий день ми бажаємо вам спокійного мирного неба над головою, щасливого особистого життя та віру у нашу перемогу!
Спокій наших будинків, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках, захисники України! Тож прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!
Ти - справжній захисник, і ми пишаємося, що є такі люди як ти. Щастя, здоров'я, тиші й миру тобі, дорогий наш захисник! Спасибі тобі за те, що ти є у нас.
З Днем Захисника! Бажаю бути здоровим, впевненим в собі і успішним. Залишайся таким же сильним і розумним. Нехай в житті у тебе буде щастя і мир, а на душі - спокій і впевненість у власних силах!
Сьогодні Україна відзначає три славетних свята – День захисника Вітчизни, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Від усього серця вітаю з цими знаменними святами всіх чоловіків України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров!
Вітаю тебе з 14 жовтня - Днем захисника України. Бажаю тобі сили та твердості духу, енергії та оптимізму, добробуту і спокою. Нехай життя буде наповнене приємними й позитивними емоціями, і в ній ніколи не доведеться знаходити час горю і війні.
Вітаю українців з Покровом Пресвятої Богородиці, нехай матінка покриє Україну і захистить від усього поганого. Вітаю воїнів з Днем захисника України й українського козацтва, хай кулі вас облітають, і вороже залізо обходить ваше тіло, а дух буде міцніший за сталь.
Дозвольте привітати Вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра - Днем захисника України. Це свято не тільки чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це - свято України. Нехай Ваш будинок буде наповнений світлом і любов'ю, а робота приносить тільки задоволення!
У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, юнаків, а також жінок, всіх, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі й хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя - яскравим, довгою, а в домі панує тепло, затишок і любов. Честь і слава захисникам України, слава Україні!
Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які часто трапляються в повсякденному мирному житті, вдома вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров'я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!
Сердечно вітаю Вас з Днем захисника України - святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.
Ти - справжній чоловік і ми пишаємося, що в українській армії є такі люди як ти. Щастя, здоров'я, тиші й миру тобі, дорогий наш захисник! Спасибі тобі за те, що ти є у нас.
Сьогодні Україна відзначає три славних свята - День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Від щирого серця вітаю з цими знаменними святами всіх чоловіків України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров.
Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви - наші захисники, опора держави. Спокій наших будинків, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!

Привітання з Днем захисника України у віршах

В день захисника України -
Будемо вшановувати чоловіків.
Захищаючи людство,
Всі відважні, як один,
Так нехай же сила, мужність
Не покинуть ніколи.
Ваше славна співдружність
Процвітає нехай завжди!
Україна-мати вами пишається,
Від ворогів допомагаєте їй захиститися!
Міцніє з роками надійний захист,
А повага і шана зростає!

Нехай міцною буде наша держава,
І зростає армії слава!
Бої лише навчальними будуть завжди,
Мирного неба нам на віки!
Всіх військових України,
всіх захисників країни,
Хто спокій наш охороняє,
ми привітати вас прийшли.

Ви сміливі, хоробрі, відважні,
не боїтеся ви ворога,
Ви на суші, в небі, море,
охороняйте нас завжди.

Ці рядки привітання
вам хочемо піднести,
Свято це Українське
Дуже важливе для країни.

Побажати хочемо успіху,
більше радості та сміху,
Розуміння в сім'ї
І спокою на землі.
Бажаю любові, оптимізму,
Краси та магнетизму,
Здоров'я, удачі, багатства,
Зі мною ніколи не розлучитися!
Будь сміливим, метким, активним,
Будь сильним, здоровим, спортивним,
Ти найкрутіший з хлопців у мене!
Вітаю тебе з 14 жовтня!
Сьогодні Україна святкує славне свято,
Це свято – чоловіче, твоє це свято, брате!
Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину
Родину захищати і рідну Україну!
Хай мир панує завжди і спокій навкруги,
Будь-що тобі хай буде, мій брате, до снаги,
Хай множаться здобутки, життя хай процвітає,
Покровом Божа Матір тебе хай огортає!
Ти солдат і тепер захищаєш,
Рідний край від московських катів.
Нечисть бісівську геть проганяєш,
Що зі зброєю вдерлася в дім.
Знаю, синку, ти скучив за мною,
Та за рідним будинком своїм.
Бог почує молитву ту мою,
Повернешся додому живим.
Вірю, буде твоя перемога,
Та майбутнє щасливе життя.
В Україну я вірю та в Бога,
І чекаю на тебе щодня.
З Днем захисника України!
Зі святом мужності, слави та сили!
Вшановуємо вас, дорогі чоловіки!
І від душі вам бажаємо з любов'ю,
Щоб козацьким було здоров'я.

Ясного неба, лише мирних боїв,
Зростання кар'єрного і досягнень.
Нехай на всі блага життя буде щедрим.
Радості, щастя, любові вам, добра.
Ви, чоловіки, наша гордість,
Наша сила, міць і захист.
У День захисника хочемо ми
Вам сердечно побажати
стратегічних рішень
І дуже надійних тилів,
Лише перемог без поразок,
Щоб в будинку чекала любов,
Дух був сильним, тіло - міцним,
Друг був вірним на віки.
Миру над країною коханою,
В серці - щастя вогника.
Будь захисником надійним,
Твоєю силою духу захоплюватися.
Навіть те, що неможливим
Думали, втілюй.

Будь сильний і шляхетний,
Обирай свій вірний шлях.
І з багатьох-багатьох сотень
Найкращим, першим будь.
Нехай Україна сильна буде вами, 
Від бід захистіть Вітчизну щитами. 
Захист, надійність і сила велика 
Вірність країні в серці просто свята. 

Рідні нехай вас поважають і цінують, 
А батьківщина вас вдячністю гріє, 
Повернутися, куди б не довелося вам піти, 
Небезпеку в дорозі легко обійти. 

Триматися, зі шляху вам не сходити,
Світанки України берегти 
Слава козацтва прославляти!
Спасибі герою за мир і свободу, 
За щастя на Богом нам даній землі! 
Все життя будемо пам'ятати, 
Ми не забудемо, як багато винні ми тобі! 
Спасибі, спасибі! За те, що живий, з
За те, що маємо можливість привітати. 
Ти - воїн. Ти - справжній герой. 
Відваги тобі не позичати.
Вітаємо всіх військових України, 
Хто спокій здатний захистити! 
І тим, хто термін свій служби відслужили, 
будемо від душі дякувати! 
Зміцнюватися потрібно, безсумнівно, 
І тримати на пульсі руку знову!
 Щоб небо мирним тільки було,
 Адже краща за війну - людей любов!

Привітання з Днем захисника України картинки

З днем захисника України картинки та листівки
Привітання з днем захисника України
Привітання з днем захисника України у картинках та листівках
Вітаємо з днем захисника України

Якщо хочете поповнити цю колекцію своїм привітанням – додавайте текст сюди. І ми разом створимо добірку найкращих привітань з Днем захисника України. 


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
1
2 поширення, 1 бал
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif