Прониклива промова Анджеліни Джолі


0

Анджеліна Джолі – одна з найшикарніших жінок світу та голлівудська актриса. Її зворушлива промова на премії «Оскар» не залишає нікого байдужим, надихає і змушує задуматися про життя!

«Моя мама любила кіно. Вона підтримувала будь-яку божевільну ідею, яка приходила в мою голову, але якщо в цьому був сенс. Вона завжди підкреслювала, що саме для цього і потрібне кіно. У неї не було кар’єри акторки, не було можливості висловити себе за межами уроків театральної майстерності. Але більше, ніж для самої себе, вона хотіла, щоб ми з Джеймсом дізналися, що таке життя актора, і вона дала нам цей шанс.

Вона возила мене на всі прослуховування, чекала в машині годинами, завжди підбадьорюючи мене, коли я не отримувала роль. А коли отримувала, ми стрибали й верещали, як маленькі дівчатка. Вона була не дуже хорошим критиком, тому що просто не могла сказати нічого поганого. Але вона подарувала мені любов, впевненість в собі, а найголовніше – вона дала мені ясно і чітко зрозуміти, що все це нічого не означатиме, якщо я буду жити, не приносячи іншим людям користь.

Довгий час я не розуміла, що вона мала на увазі. В цей бізнес я прийшла молода, зацикленої на моєму особистому досвіді, своєму болю. І тільки, коли я почала подорожувати, побачила багато і пожила за межами свого будинку, я зрозуміла, що несу відповідальність перед іншими людьми.

Коли я зустрілася з тими, хто вижив після війни, голоду, насильства, я дізналася, на що схоже життя більшості людей в цьому світі. І як мені пощастило, що у мене є їжа, дах над головою, безпечне місце, де можна жити. І що значить радіти тому, що моя родина жива і здорова. Тоді я усвідомила, що весь цей час була немов в укритті, і твердо вирішила, що більше так жити не буду.

Кожен з нас – неймовірно щаслива людина. Я ніколи не розуміла, чому комусь пощастило народитися з тими ж шансами, що були у мене, щоб пройти такий же життєвий шлях. А десь на іншому кінці землі є жінка, абсолютно така ж, як я, з такими ж можливостями, такими самими бажаннями, таким же підходом до роботи, і любов’ю до своєї сім’ї. Яка цілком могла б знімати фільми набагато краще і промовляти, можливо, більш вдалі промови. Ось тільки вона сидить в таборі для біженців, і у неї немає права голосу. Її хвилює, що їстимуть її діти, як убезпечити їх, і дадуть їм повернутися додому.

Я не знаю чому це – моє життя, а та, інша, – її. Я не розумію цього, але буду робити так, як просила моя мама. І постараюся зробити все, на що здатна, щоб моє життя приносила користь. Стояти сьогодні тут означає для мене те, що я роблю все, як вона просила. І якби вона була жива, вона б пишалася мною зараз – спасибі вам за це».

джерело


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif