Моя єдина обіцянка на цей рік – бути кращим другом

Я була досить амбіційною щодо моїх новорічних резолюцій впродовж життя.


0

Одного року я зобов'язалася вивчити італійську на рівні корінного жителя і навчитися танцювати сальсу. Це був цілковитий абсурд.

На ці речі можуть піти роки. За 365 днів я ледве навчився замовляти піцу і не одягла жодної червоної сукні для танцю.

Також впродовж багатьох років я таємно обіцяла собі багато займатися фізичними вправами, сісти на дієту, одягнути сукню певного розміру і т.д., що стосувалося цілей щодо зовнішнього вигляду.

Все це було насправді великою дурістю, і ніколи по-справжньому не надихало мене дійсно покращити своє життя або почуватися щасливішою. Я втрачала зацікавленість і, можливо, віру у всю цю концепцію новорічних обіцянок.

Ми дуже часто помиляємось, коли на початку січня вибираємо собі мрії. Ми занадто сміливі, або занадто само надійні, або занадто рішучі, щоб змінити себе (коли насправді нам достатньо того, що є). Але я починаю думати, що це може бути досить прекрасною можливість зробити добру справу.

Чи можу я дати маленьку пораду? Виберіть щось, що могло б покращити ваше здоров’я, не обмежуючи чи забороняючи собі нічого.

Щось, що приносить доброту та любов у світ і, ймовірно, змушує людей навколо вас почувати себе щасливішими. Обіцянка, яка разом із цим дійсно може покращити вашу думку про себе.

У 2020 році зроби друзів своїм пріоритетом.

Дружба може легко зазнати краху, коли в житті виникає багато справ і проблем, коли ми зосередимось на своїй кар’єрі, маємо дітей, одружуємося, піклуємося про своїх батьків або стикаємося з іншими життєвими обставинами.

За даними кампанії «Покінчити зі самотністю», організації, яка працює саме над тим, що декламую у своїй назві, трохи менше половини дорослих людей у Великобританії ведуть неспокійний спосіб життя, тому що припинили спілкуватися з людьми.

Мене налякало, як легко втратити зв’язок з людьми.

Кілька невдалих спроб перетелефонувати, кілька непрочитаних повідомлень у WhatsApps – ось як все це починається. Невдовзі друзям припиняють бути пріоритетом, не відбуваються регулярні зустрічі, і ми забуваємо, наскільки важливими для нас є друзі.

Самотність – одна з найбільших бід нашого часу. Вона може бути надзвичайно ізолюючою, жалюгідною та небезпечною. Це робить нас більш схильними до різноманітних недуг, як, наприклад, депресія та тривога, і деякі дослідження допускають, що самотність може призвести до збільшення ризику раку та інсульту.

Крім того, будемо чесними, це просто неприємно відчувати. Єдиний спосіб по-справжньому захистити себе від самотності – це активно та щедро вкладати час, енергію та любов у наші дружні стосунки.

Я просто хотіла б запропонувати всім, пообіцяти собі намагатися стати кращим другом у 2020 році. Якщо робитимемо це впродовж 365 днів, можливо, всі ми щодня ставитимемо все кращими і кращими друзями, або хоча б робитимемо це, коли матимемо можливість.

Це можуть бути невеликі зміни – телефонна розмова та живе спілкування замість листування, наприклад.

Виходьте з офісу вчасно і сплануйте час для соціального життя. І якщо ви в новому місті, вирушайте на подію якогось книжкового клубу, гру в нетбол, вікторину в пабі – і подивіться, чи можете ви зустріти там когось нового.

Якщо ви переїхали від своїх старих друзів, знайдіть шлях до них: поїдьте до них в гості або спілкуйтеся на відстані.

Один з найпростіших способів знехтувати другом – закохатися. Раптом вам хочеться проводити весь час зі своїм романтичним партнером на шкоду друзям. Чому б цього січня не зв’язатися з тим, з ким ви давно не спілкувались? Якщо ви були грубим з другом і хочете, щоб вам вибачили, попросіть про це.

Я буду активно підтримувати дружні стосунки на відстані у 2020 році, головним чином обмінюючись довгими голосовими нагадуваннями про себе кілька разів на тиждень, щоб я могла почути голоси своїх друзів, і вони могли почути мій.

Я збираюся зустрітися з людьми, яких довго не бачив, головним чином через відстань, і сподіваюся, що зможу просто продовжити дружні стосунки на тому місці, де ми зупинилися.

Я хочу весь рік доводити, що ніхто не повинен бути самотнім. Я збираюся поговорити з сусідами. Я збираюся, обіцяю собі, розмовляти з людьми в громадському транспорті. 2020 рік стане для мене дружнім роком. Нехай він буде таким же і для вас.

джерело


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif