Люди розповіли про найважливіші уроки, які засвоїли у 2019 році

Сайт Metro попросив людей розповісти, які уроки вони засвоїли у 2019 році. Від історій професійного успіху до особистих одкровень, ось що вони розповіли.


0

Незалежно від того, чи досягли ви цілей, які поставили перед собою, чи ні, важливо не зупинятися на негативі. Але це не означає, що ви не можете вчитися на минулих помилках та краще справлятися з ними в майбутньому.

«У мене було дуже жахливе завершення дружніх стосунків, я почувався  жахливо і винив себе через це впродовж місяців –  відчував, що зазнав невдачі. Але, поглянувши на це з іншого боку, я зрозумів, що закінчення дружби – це не провал, і насправді це може бути найкращим варіантом для обох сторін. Це був не простий урок, але важливий. Це змусило мене зрозуміти, що всі стосунки є текучими й мінливими та не завжди постійними – і це не повинно бути чимось поганим.»


«Мене звільнили влітку, і я дуже емоційно це сприйняв. Але коли я прийняв той факт, що не міг це контролювати, і нічого не міг зробити, щоб змінити це, то відчув велике полегшення. Зараз я намагаюся застосувати цей спосіб мислення до різних речей та ситуацій, і відчуваю себе набагато спокійнішим та щасливішим. Крім того, зубна нитка – надзвичайно важлива річ – це знання далося мені дуже важко, коли мені довелося йти до стоматолога.»


«Я звільнився з роботи в жовтні цього року після того, як зрозумів, що токсичне середовище зруйнувало моє психічне здоров’я, що вплинуло і на мої стосунки вдома. Я був на посаді директора і зробив крок назад. Зараз я працюю в компанії, яка доглядає за психічним та фізичним здоров’ям своїх співробітників, підтримуючи всією душею їх професійний розвиток.»


«Цього року я зрозумів важливість не відчувати тиску, щоб впустити когось у своє життя, якщо людина нічого у нього не додає. Навіщо мені перейматися через чоловіка, якщо він не приносить до столу нічого з того, що на ньому вже є?»


«У цій порі чотири роки тому мій син Лукас, якому було шість років, був у інвалідному візку зі зламаним тазом – у нього дисплазія стегна, тоді відбулася лише одна з багатьох операцій. Я була зламана цією подією, як і мій чоловік та інший син. Через пів року ми переїхали в Девон, і це було найкращим рішенням, бо відтоді життя дуже змінилося. Цього року я зайнялася серфінгом, нарешті написала свою другу книгу і розвинула свою справу, від якої мені довелося відмовитись, щоб доглядати за Лукасом. Вчора я стояла на пляжі, було майже темно, мій собака був зі мною, і я плакала великими, щасливими сльозами – це мій рік, тому що я не здалася і ніколи цього не зроблю.»


«Терапевт навчив мене спертися на себе, коли справа стосується самооцінки та впевненості. Вона також навчила мене ставитися так само серйозно до мого психічного здоров’я, як і до фізичного.»


«Я пережила період, коли не відчувала, що можу бути собою – на роботі, вдома, з друзями. Мій урок до 2020 року полягає в тому, щоб зрозуміти, що люди можуть або прийняти мене такою, якою я є, або відчепитися. Я живу не для того, щоб тішити інших своєю особистістю.»


«Уроки 2019 року: люди можуть бути дивними й можуть вас підводити, тому краще, щоб ваше щастя не залежало від вчинків інших. Працюйте над своїм щастям і попросіть інших зробити свій внесок у цю справу. Ви будете набагато щасливішими.»


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif