Кілька цінних уроків, які дав нам 2020 рік


0

У 2020 році наше життя перевернулося з ніг на голову. Світ переживає пандемію, про яку ніхто навіть і не міг подумати.

Правда полягає в тому, що наше життя кардинально змінилося всього за кілька місяців.

Які висновки можна зробити з тих глобальних змін і того хаосу, який панує у світі? Що ми можемо усвідомити корисного з усього, що зараз відбувається? Може здатися, що неможливо побачити світло серед темряви. Але 2020 рік не може бути тільки роком нескінченної зневіри.

Можливо, те, що ми зараз переживаємо, – це масовий зсув. Можливо, ми навіть не можемо згадати нічого доброго з того, що трапилося з нами в цьому році. Але, вірю, що всі події, які відбуваються, ми можемо використовувати для особистісного зростання. Адже найважчі часи часто підносять нам найбільш разючі уроки.

2020 рік навчив нас того, що не можна сприймати час як належне. Ми переконалися на власному досвіді в тому, як швидко може змінитися життя, і що час буде продовжувати свій хід, попри постійно мінливу природу світу.

Тому нам необхідно навчитися усвідомлено підходити до того, як і з ким ми проводимо кожні 24 години свого життя. Прожиті години, дні й роки вже не повернути. Тому важливо бути вдячними за кожний ранок, коли ми прокидаємося і робимо ковток повітря.

2020 рік навчив нас того, що разом ми завжди сильніші. Цього року сенс поняття «єдність» розкрився по-новому, і ми зрозуміли, що не в змозі самотужки розв’язувати свої проблеми. Це нормально – спиратися один на одного. Це нормально – просити про допомогу. Це не робить вас слабшими, а, навпаки, у багатьох питаннях – сильнішими.

Підтримуючи один одного, ми стаємо жалісливими й наші серця наповнюються ще більшою любов’ю. Зрештою, ми всі просто люди, які роблять все можливе, щоб вижити. І найпрекрасніше полягає в тому, що, живучи в єднанні, ми здатні зробити дуже багато.

2020 рік навчив того, що ми повинні більше уваги приділяти речам, що приносить щастя. Залишившись без багатьох повсякденних речей, які робили наше життя комфортним, ми вперше задумалися про те, що дійсно має значення.

Ми зрозуміли, що повинні більше часу приділяти тому, що приносить радість – це може бути робота, стосунки, друзі й близькі або, наприклад, наш розум або наше тіло. Подумайте, як ви хочете жити і якою людиною плануєте стати через 10 років? Що вас дійсно хвилює і дозволяє відчувати себе наповненими? Зосередьтеся на цьому.

2020 рік дозволив дізнатися те, що ми є по-справжньому сильними людьми. Багатьом з нас навіть у думках ніколи не доводилося переживати таку кількість несподіваних змін. Соціальне дистанціювання. Обмеження в контактах з людьми. Турбота про своє здоров’я і здоров’я близьких. Багато хто втратив бізнес або залишилися без роботи … Незалежно від того, наскільки сильними ми були до цього року, 2020 й довів, що ми здатні на ще більшу. І це дійсно так.

Це не означає, що ви не відчуваєте самотності, печалі, тривоги, душевного болю і всього іншого, що підніс цей рік. Але це означає, що, попри труднощі, переживши їх, ви стали сильнішими. Що б не приготувало життя, ви все одно знайдете в собі мужність продовжувати шлях, зустрічаючи кожен день з надією і вірою.

Життя несправедливе. Життя непередбачуване, але воно також, безсумнівно, чарівне. Хоча над нами зараз нависає нескінченна грозова хмара, але це не буде тривати вічно. І це не означає, що ми повинні прожити залишок наших днів, повністю розчавленими. 2020 рік не був чудовим, але, врешті-решт, ваше ставлення до нього, а також до себе й людей, залежить тільки від вас.

джерело


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif