Кіану Рівз та Олександра Грант: набагато більше, ніж просто незвичайна пара


0
Кіану Рівз та Олександра Грант

Попри те, що він є одним із найуспішніших і найулюбленіших акторів Голлівуду, у Кіану Рівза було не найпростіше життя. Він дуже рано пережив серію серйозних втрат, які розбили серце і назавжди змінили погляд на стосунки.

З розвитком його кар’єри, особисте життя Кіану, подробиці якого він тримав у суворої таємниці, багато в чому визначалася страхом втратити ще більше близьких людей, що значно ускладнило створення ним нових тривалих стосунків. Але все змінилося, коли в життя актора з’явилася потрібна йому людина. Коли Рівз познайомився з художницею Олександрою Грант, вона змусила його знову дати коханню шанс, довівши, що свою другу половинку можна зустріти у будь-якому віці.

Ось що ми можемо дізнатися з стосунків між Кіану Рівзом та Олександрою Грант.

Трагічні дитинство та молодість Кіану Рівза

Коли зірці «Матриці» було лише 3, його батьки розлучилися, а батько покинув сім’ю в Нью-Йорку і повернувся на батьківщину – Гаваї.

Востаннє Рівз бачив свого батька у 13 років. Актор згадує останні канікули на Гаваях: 

«Того вечора ми сиділи на веранді, втупившись у нічне небо. А наступного дня він відвіз усіх нас до аеропорту. Наступні 10 років ми нічого про нього не чули. Не було ні дзвінків, ні листів, нічого».

Зазначивши, що ні в поліції, ні в лікарнях про батька не було жодної інформації, актор розповів, що коли Рівз-старший нарешті з’явився через 10 років, вони жодного разу не бачилися.

1991 року Кіану довелося пережити ще одну сімейну трагедію, коли у його молодшої сестри Кім діагностували рак. Як зазначалося в 1999 році в журналі Woman’s Day Australia, він став її основним опікуном, надаючи Кім люблячу підтримку в тривалій боротьбі з раком лімфатичної системи.

Розповідаючи про свій досвід боротьби з лейкемією, Кім розповіла: 

«Кіану дуже багато допомагав. Коли біль був по-справжньому нестерпним, він сидів поруч і тримав мене за руку. Він увесь час підтримував і втішав мене, навіть коли його не було поруч».

Але удари долі продовжували сипатися, і 1993 року Рівз втратив свого найкращого друга – актор Рівер Фенікс, який помер від передозування наркотиками. На той час Рівз знімався у фільмі «Швидкість». Його напарниця по знімальному майданчику Сандра Баллок згадує:

 «Думаю, він через багато пройшов, хоча нікому про це не говорив. І він приховує від інших свій величезний біль».

У 1995 році Рівз, нарешті, сам розповів про те, як на нього вплинула смерть Фенікса: «Я був жахливо, жахливо, жахливо пригнічений. Мені було неймовірно сумно. Я дуже сумую за ним». На жаль, так і не вдалося відпустити це. У 2019 році смерть друга продовжувала тиснути на актора: «Рівер безперечно був моїм найближчим другом тих часів. Так, я досі за ним сумую».

Втрата дитини змінила його назавжди

Трагічна історія життя Кіану Рівза продовжилася і наприкінці 90-х, проте тепер вона стала ще страшнішою. У 1998 році на промо-вечірці свого гурту Dogstar актор познайомився з Дженніфер Сайм (особиста асистентка режисера Девіда Лінча). Незабаром Сайм завагітніла, але напередодні Різдва 1999 їхня донька Ава Арчер Сайм-Рівз народилася мертвою.

Пара не впоралася з втратою і через кілька тижнів вони розлучилися. А у квітні 2001 року 28-річна Сайм загинула, коли вела авто у нетверезому стані. Вона врізалася в ряд припаркованих автомобілів, вилетівши з сидіння водія через лобове скло.

Скорбота «нескінченна», з нею важко впоратися

Втрата першої та єдиної дитини, а також смерть жінки, з якою Рівз був готовий прожити своє життя, назавжди змінила його ставлення до кохання.

У своєму інтерв’ю для Parade Кіану сказав: «Скорбота нікуди не зникне, вона просто змінює форму. Люди помиляються, коли думають, що можна впоратися зі своїм горем, переживши його та продовживши йти далі. Це не так. Коли вмирають ті, кого ви любили, ви залишаєтеся самі».

Кіану також додав, що досі думає про те, яким би було його майбутнє, якби близькі йому люди досі були з ним.

Але згодом Рівз навчився черпати сили зі свого досвіду. Так, він визнав: «Здебільшого моє розуміння та оцінка життя є наслідками мого горя. Це складно». Все, через що йому довелося пройти, сильно вплинуло на його здатність відкриватися перед іншими людьми та будувати стосунки.

«Я хочу одружитися. Я хочу завести дітей. Але це вершина гори. Для початку мені потрібно на неї піднятися. І це зроблю. Просто дайте мені трохи часу».

Своє кохання ви можете зустріти в будь-якому віці

У Кіану Рівза більше не було дітей. А ще він відмовився від кохання. У 2017 році, коли журнал Esquire запитав зірку «Джона Віка», чи не готовий він завести сім’ю, актор відповів: «Для цього вже надто пізно. Все скінчено. Мені 52. Крім того, я не хочу дітей».

Однак завдяки Олександрі Грант незабаром його думка змінилася. І хоча достеменно невідомо, коли саме пара почала зустрічатися (Дженніфер Тіллі сказала, що дізналася про стосунки акторів десь у середині 2018 року), одне зрозуміло – Олександра виявилася саме тією жінкою, якої Кіану так сильно потребував.

Кіану та Олександра познайомилися на вечірці у 2009 році, проте довгий час їх пов’язували лише робочі стосунки. Офіційно зірки стали парою у листопаді 2019 року, з’явившись разом на червоній доріжці на честь званої вечері LACMA Art + Film Gala.

Присутні були здивовані, побачивши його з жінкою на зразок Олександри, яка не відповідає очікуванням публіки обраниці відомої кінозірки. Сама Олександра теж чудово усвідомлювала, яке враження справляє на інших.

В інтерв’ю Грант сказала: «Мій зріст 1.85 см і у мене біле волосся. Так, мені хотілося б виглядати як Кім Кардаш’ян і я навіть погодилася б на операцію з укорочення ніг на 30 см».

У свої 46 вона виглядала вже не настільки молодою, якою її очікував бачити світ. Посивівши в 20 років, нетрадиційна, але при цьому чарівна зовнішність Олександри схитнула світ.

Загальні захоплення як міцний фундамент для стосунків

До того, як почати зустрічатися, Кіану Рівз та Олександра Грант створили сильний зв’язок, побудований на загальних захопленнях: мистецтві та літературі. Їхня перша спільна робота відбулася у 2011 році, коли вони опублікували «Оду щастю» – книгу в картинках для дорослих, яка поєднала в собі малюнки Грант і текст Рівза. У 2015 році вони опублікували написану актором книгу «Тіні», як ілюстрації до якої виступили фотографії Кіану, зняті Олександрою.

Їхня співпраця виявилася настільки плідною, що у 2018 році вони вирішили стати партнерами з бізнесу та заснували компанію «X Artists’ Books», яку в The New York Times схарактеризувати як «випуск невеликих друкованих видань з агресивними езотеричними заголовками». Рівз і Грант приймали всі ділові рішення разом, включаючи пошук тем для публікацій.

Щойно між ними розгорівся роман, позитив від командної роботи у бізнесі виявив себе і в їхньому особистому житті. У травні 2020 року одна з наближених до актора осіб заявило в інтерв’ю для Closer Weekly: «Іноді вони розходяться в думках щодо дрібниць, але ніколи не сперечаються. Перебуваючи в компанії Кіану та Олександри, вам стає спокійно. Їхня енергетика розслаблює».

Що ж до книги, з якої все почалося, то у березні 2020 року у своєму інтерв’ю для British Vogue Олександра сказала: «Ода щастю» була моїм особистим подарунком для Кіану. Але наші друзі, які тоді були в кімнаті, почали хихикати і попросили опублікувати її. Отак ми й прийшли у видавничу сферу».

Разом легше долати труднощі

Впоратися зі втратою завжди непросто, але якщо поруч є той, хто вас любить, це все змінює. Хоча ні Рівз, ні Грант публічно не заявляють про своє кохання, за словами інсайдерів серце актора одразу відчуло цілющу силу цих стосунків.

У 2019 році одне з джерел повідомило журналу Life&Style: «Кіану був настільки травмований смертю Дженніфер Сайм, що іноді вранці він навіть не вилазив із ліжка. Але після зустрічі з Грант усе змінилося. Актор дуже довго жив у темряві, але позитивний світогляд і підтримка Олександри повністю перевернули його життя». Ключем до успіху стало спілкування.

Інсайдер сказав: «Вона добра, тепла та духовна особистість, як і сам Кіану. А ще вона чудовий співрозмовник. Вона одна з небагатьох людей, яким вдається змусити Кіану розповісти про свої почуття та минуле».

Їх можна назвати своєрідною ідеальною парою. Думаю, кожному хотілося б опинитися на їхньому місці. Але це зовсім не схоже на сліпучий голлівудський роман.

Багато хто вважає вибір Кіану дивним

Кіану Рівз та Олександра Грант грають за своїми правилами, і це справді працює. Після низки жахливих подій у його житті, серце Кіану було майже повністю закритим. Але для того, щоб зробити наступний крок, йому потрібно було просто зустріти відповідну людину. Їхній зв’язок побудований на спільній справі, а ентузіазм, любов і підтримка Олександри виявилися саме тим, що було необхідно для того, щоб Рівз знову дав любові шанс.

Тому в листопаді 2019 року актор відчув себе досить впевнено, щоб уперше за останні 30 років вийти на червону доріжку у супроводі жінки (що майже підірвало весь інтернет). А це лише ще раз доводить, що кохання справді є найкращими ліками.

джерело


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif