Гаряче харчування в поїздах: «Укрзалізниця» розпочала тестування різних форматів


0

Новини Укрзалізниці: невдовзі під час подорожі поїздом, ви зможете посмакувати гарячими стравами, які зроблять поїздки залізницею ще комфортнішими.

Для того, щоб під час поїздок українці відчули високий рівень сервісу, “Укрзалізниця” розпочала тестування різних варіантів харчування в міжміських пасажирських поїздах. Залучивши для цього представників бізнесу у сфері громадського харчування, УЗ хоче досягнути найкращих показників не лише у якості продукції та рівня послуг, але й дотримуватися актуальних протиепідеміологічних вимог.

Укрзалізниця тестує різні формати харчування пасажирів під час міжміських подорожей. Це дозволить визначити найкращий варіант харчування, після чого проведуть відкритий конкурс. З часом цим сервісом пасажири зможуть користуватися у всіх поїздках «Укрзалізницею», що покращить сервіс та залучить ще більше пасажирів, які зможуть комфортно долати свій шлях.

Зараз найкомфортнішим варіантом вважають можливість функцію попереднього замовлення їжі просто під час покупки квитка онлайн. Варто сказати, що послугу вибору меню під час покупки квитка вже давно використовують авіаперевізники. І ця функція має неабиякий попит, адже дозволяє пасажиру заздалегідь обрати свій сніданок/обід/вечерю. Це дуже комфортно, адже сідаючи у потяг ви вже знаєте, що на вас чекатиме смачна трапеза, яку ви самі ж замовили, згідно з вашими уподобаннями.  

”Наприклад, пасажиру буде запропоновано певне меню, яке заздалегідь підготують і передадуть у вагон провідникам”, – розповів голова «Пасажирської компанії» АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.

Окрім харчування скоро в поїздах можуть з’явитися й інші сервіси. Наприклад УЗ готова розглянути пропозиції від бізнесу щодо надання доступу до інтернету, продаж періодичних видань і т.д. У такий спосіб УЗ хоче розширити усі можливі функції, що зробить потяги привабливим транспотом для українців, які часто подорожують своєю країною.

“Наша мета – повернути пасажирів в потяги й надати їм гідний рівень комфорту під час подорожей”, – додав Олександр Перцовський.


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif