Чому ручний блендер — це найкращий помічник, який необхідний вам на кухні 


0

Кухонний прилад, який спрощує вашу роботу і заощаджує час, — це ручний блендер. З цим зручним гаджетом приготувати улюблені страви  швидше і без зусиль. Все, що потрібно зробити — це опустити лезо в каструлю або сковорідку й дати йому зробити все за вас. Компактний блендер — це чудовий вибір, адже зберігає ваш час і місце на кухні. 

Саме тому все більше людей задумують про покупку ручного блендера, який має низку зручних переваг. Серед великого різноманіття, важливо обрати якісний прилад, що буде зручним і та функціональним у використанні. Аби не розчаруватися у своєму виборі, вам варто звернути увагу на ручний блендер Тефаль, який стане професійним помічником на вашій кухні. Офіційний сайт Tefal в Україні гарантує якість і надійність техніки та аксесуарів, які ви знайдете на сайті. Також на сайті ви можете знайти офіційних дистриб’юторів та замовити продукцію з гарантією на ремонт і обмін за європейськими стандартами.

А щоб ви не мали жодних сумнівів, щодо користі такої покупки, ми підготували 5 причин, чому ручний блендер – найкращий помічник на кухні: 

Маленький і портативний

Маленький і портативний дизайн дозволяє легко використовувати ручний блендер, не використовуючи зайвого місця. Середня за розміром кухня має обмежений простір, тому портативний і зручний пристрій полегшить процес приготування їжі. 

Універсальність

Однією з найважливіших особливостей ручного блендера — це його універсальність. Він не тільки змішує компоненти, його можна використовувати й для подрібнення продуктів. Завдяки цьому ви легко готуватимете різноманітні рецепти — від приготування смузі або дитячого харчування до збивання вершків та яєць. За його допомогою ви легко змішаєте навіть тверді інгредієнти до однорідної суміші.

Тихий режим роботи

Ручний блендер працює майже безшумно, адже його двигун покритий пластиковою ручкою. Увесь звук, що генерується від двигуна, знаходиться всередині корпусу, роблячи прилад надзвичайно тихим. Тому ви отримаєте можливість готувати у будь-який час, не турбуючи зайвими звуками свою сім’ю або сусідів за стіною.

Легко чистити

Ручні блендери дуже легко і просто мити. На відміну від інших приладів, блендер не має маленьких деталей. Це єдиний блок, який складається лише з трьох частин, а всі деталі заховані всередині. Занурте блендер у воду з м’яким миючим засобом, а потім увімкніть його — за короткий час він повністю очиститься. 

Висока ефективність

Блендер не обмежений розмірами чаші для змішування. Замість цього змішувати інгредієнти страви можна просто в посуді. Таким чином, ви можете легко працювати з великими порціями, які не будуть випадати через краї. 

Доступність 

Цей корисний кухонний інструмент не обтяжить ваш гаманець. Навіть якщо у вас обмежений бюджет, ви можете придбати якісну модель з дивовижними функціями за доступною ціною.

Ми сподіваємося, що переконали вас, чому ручний блендер такий необхідний у побуті. Цей прилад пропонує безліч переваг, особливо якщо ви любите готувати нові та різноманітні рецепти на своїй кухні. 


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif