Чому приватна школа може стати найкращим вибором для вашої дитини?


0

Питання про те, де краще навчатися дитині, — одне з найважливіших, яке повстає перед батьками, коли діти досягають шкільного віку. Основна дилема, з якою стикаються багато батьків, — це державна чи приватна школа? Адже батьків цікавить, чи виправдає платне навчання в приватній школі свої витрати? Хоча в державних школах дійсно немає плати за навчання, приватна школа з ліцензією може виправдати ці витрати й забезпечити вашу дитину чудовою освітою. 

Наприклад, учні, які відвідують приватну школу “Базис”, вчаться за чудовою програмою, яка мотивує їх дізнаватися щось нове. Учні приватних шкіл також мають змогу навчатися у професіоналів, які справді люблять свою справу, тому захоплення певним предметом передається і дітям.  

Але у чому ж основні відмінності приватної школи від її звичайної загальноосвітньої суперниці? І чому приватна школа може стати найкращим варіантом саме для вашої дитини? 

Вища планка

Головна перевага приватної освіти полягає в тому, що вашій дитині, ймовірно, буде запропонований вищий академічний рівень. Приватні школи можуть бути більш суворими з академічної точки зору, ніж державні, і можливо учням навіть доведеться відповідати більшій кількості критеріїв, щоб підтримувати середній бал. 

Співвідношення кількості учнів і вчителів

Приватні школи також прагнуть контролювати кількість учнів у класах. Такі заклади мають більше можливостей налагодити стосунки  між учнями та вчителями. А це часто стає причиною більшого успіху в навчанні. Адже у таких випадках учень отримує більше уваги від вчителя, який здатен краще контролювати рівень навчання. 

Окрім цього, невеликі класи дозволяють вчителям краще розуміти сильні та слабкі сторони кожної дитини. А також у вашої дитини буде більше можливостей брати участь в обговореннях у класі. 

Потенційно більше можливостей 

Велика частина плати за навчання у приватних школах йде на розробку і фінансування спеціальних навчальних програм. Також приватні шкоди пропонують додаткові заходи, які будуть доповнювати звичне навчання. Наприклад, різноманітні поїздки можуть допомогти вашій дитині отримати досвіду у певній сфері, познайомити з великою кількістю цікавих людей та збагатити життєвий досвід. 

Міцна спільнота 

Коли ваша дитина починає навчатися у приватній школі, вся ваша сім’я стає частиною шкільної спільноти. Батьки в приватних школах якнайбільше залучені до життя учнів в школі й можуть пропонувати свої ідеї щодо процесу навчання. Діти також отримують користь від атмосфери спільноти приватних шкіл. Адже такі заклади часто спонукають учнів відчувати сильне почуття гордості й відданості школі і її спільноті. У всіх дітей і батьків виникає зацікавленість в якісній освіті, що часто неможливо в районних загальноосвітніх школах, куди деякі батьки відправляють своїх дітей «відсидітися» одинадцять років

Попри ваш вибір, батьки завжди повинні залишатися дуже активними учасниками навчання своїх дітей. Проте, якщо ви хочете дати своїй дитині додаткові переваги й можливості, приватна школа може стати найкращим варіантом. Адже такий заклад підвищить дисципліну дитини, запропонує менший розмір класів і створить сприятливі умови для високих академічних досягнень.


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif