“Бути прем’єр-міністром — це завжди бути на самоті. Але з Денісом я ніколи не була самотньою”: як Маргарет Тетчер зустріла ідеального чоловіка


0
Маргарет Тетчер

За спиною Маргарет Тетчер говорили про те, що вона хоч і досягла неймовірного успіху як політик, але зазнала невдачі як мати. Та й сама Маргарет наприкінці життя шкодувала про те, що не дала своїм дітям необхідних тепла та ласки. І навіть сказала: якби вона мала шанс прожити життя заново, вона не пішла б у політику, надто сумними виявилися наслідки для її родини. Але свого часу вона зробила свій вибір… А ще поруч із нею все життя був найкращий чоловік. Єдиний чоловік, на чию думку Тетчер прислухалася.

Перше кохання Маргарет

Якось Маргарет Тетчер стане тією залізною жінкою, про яку президент Франції із захопленням скаже: «У неї очі Сталіна, а голос Мерилін Монро».

Маргарет завжди мав сильний характер, але вона сама навчила себе бути сильною, не згинатися під ударами долі. В Оксфорді Маргарет Робертс, майбутня Маргарет Тетчер, закохалася в однокурсника, привабливого аристократа.

Почуття молодих людей були сильними, закоханим хотілося провести все життя, тримаючись за руки. Але батьки хлопця підібгали свої аристократичні губи: наш хлопчик і ця? Та хто її батько — крамар?

Наречений розгубився, він не готовий був втрачати батьківську прихильність і батьківські гроші.

І ось як повелася «ця дочка бакалійника», яка виросла у квартирі без гарячої води та туалетної кімнати: вона спокійно припинила стосунки з нареченим і почала жити далі, ніби ніякого кохання в її житті не було.

“Якщо ти налаштована тільки на те, щоб комусь подобатися, ти маєш бути готовою йти на компроміс з будь-якого приводу у будь-який час — і ти ніколи нічого не досягнеш”, — скаже вона потім.

Звісно, ​​їй було боляче. Але в глибині душі вона вже зневажала колишнього нареченого. Ніхто з її близьких та друзів не може сказати, що бачив того року її сльози. Так дівчата стають залізними жінками. До речі, Меггі плакала лише кілька разів у житті — наприклад, коли залишала посаду прем’єр-міністра Великобританії після 11 років роботи.

Ідеальний чоловік

Якось після якихось зборів партії консерваторів до неї підійшов молодик і запропонував підвезти. Хлопця звали Деніс Тетчер. Деніс уже був одного разу одружений і тепер намагався звикнути до ролі багатого та розумного холостяка.

Якось швидко виявилось, що вони підходять один одному.

Деніс завжди був готовий підтримати, допомогти та не вимагав, щоб Меггі віддавала йому весь свій час. Вона просто знала – Деніс завжди поруч з нею, він її найкращий друг і він завжди буде на її боці.

Маргарет говорила: “Бути прем’єр-міністром — це завжди бути на самоті. У якомусь сенсі так і має бути: не можна керувати з натовпу. Але з Денісом поруч я ніколи не була самотньою. Ось це людина. Ось це чоловік. Ось це друг!”

Їй, дівчині з небагатої сім’ї, було незвично і приємно відчувати, що інший бере на себе частину її проблем. Але сідати на шию до багатого чоловіка Маргарет не збиралася. Чи можна не працювати? Прекрасно, отже, можна вивчати юриспруденцію! Коли Маргарет складала свій перший іспит на звання адвоката, вона була на п’ятому місяці вагітності. Щойно народивши близнюків, Керол і Марка, Маргарет написала заяву з проханням допустити її до випускних іспитів.

Звичайно, вона любила своїх дітей, але не могла на повну силу займатися їхнім вихованням. Близнюками займалися Деніс та няня.

Чоловік Маргарет говорив в одному інтерв’ю: “Мене часто запитують: хто у вашому союзі носить штани? І я відповідаю: у штанах ходжу я! І я ж їх пeру і прасую”.

Маргарет нескінченно поважала і дуже любила чоловіка, але в їх сім’ї він був єдиною по-справжньому близькою їй людиною. Діти з роками відійшли від матері.

Кінець історії

Після того, як Маргарет пішла з посади прем’єр-міністра, вона вирушила з чоловіком у велику подорож світом. Але напружена робота протягом усього життя дала себе знати: вона перенесла три інсульти. 2003 року помер Деніс. Через два роки Маргарет розробила докладний план свого похорону. 2013 року Тетчер померла.

Її поховали поряд із чоловіком. Ця велика жінка не боялася бути собою, і дозволяла собі бути сильною, ігноруючи осуд половини світу. У науку нам залишилися її слова:

“Якщо жінка виявляє характер, про неї говорять “шкідлива баба”. Якщо характер виявляє чоловік, про нього кажуть: “Він хороший хлопець”.

джерело


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif