Американець придбав місто-привид за 1.4 млн доларів і одразу застряг там на пів року через пандемію


0

31-річний американець Брент Андервуд разом зі своїм другом Джоном Біром купив місто-привид під назвою Серро Гордо, штат Каліфорнія. Покупка обійшлася в 1,4 мільйона доларів. Брент спустив на це всі свої заощадження, навіть позичив гроші у друзів і знайшов інвесторів. Все заради того, щоб зробити з цього покинутого місця справжню пам’ятку.

На початку 2020 року Брент вирішує самоізолюватись в Серро-Гордо, щоб пережити пандемію коронавірусу. Початковий план полягав у тому, щоб залишитися там на 3-4 тижні, саме стільки, на його думку, повинен був тривати карантин. Однак в результаті Андервуд пробув в місті 6 місяців практично в цілковитій самоті – спочатку він застряг там через снігову бурю, а потім просто закохався в це місце.

Серро Гордо або Серро-Гордо-Майнс – місто-привид площею 300 акрів (1,2 кв. км). Воно було засновано в 1865 році на родовищі срібла. Колись його населення досягало 4 000 осіб, які жили в 400 будинках. Коли срібло закінчилося, шахти місто спорожніло. Зараз Брент – єдиний житель на всі 22 будинки. Компанію йому складають 7 котів і 4 кози.

Під час карантину Брент зайнявся ремонтом і відновленням будівель. Він переробив двоярусний будиночок, очистив і відновив колишній гараж, перетворений в каплицю, облаштував сарай, зробивши його затишним місцем для письменників, і переробив магазин в музей, де виставив безліч цікавих речей, які знайшов в місті.

Найважливішим його проєктом на сьогодні є відновлення системи водопостачання міста. У Серро Гордо є шахта глибиною 274 метра з підйомником 1800-х років.

Він об’єднався з декількома жителями сусідніх міст і спустився на глибину 700 футів, щоб налагодити подачу воду. Вони замінили помпу, відновили понад 500 футів трубопроводу, і тепер в місті вперше за 15 років є вода.

Шахта, на якій і було засновано місто, теж не залишилася без уваги Брента. Він уже досліджував частина комунікацій і знайшов там залишки старого джинсового одягу шахтарів, іржавий пістолет і навіть динаміт.

Брент зазначив, що 6-місячне перебування в Серро Гордо було нелегким. Перлина міста, готель American, яка стояла тут з 1871 року, згоріла через те, що хтось пошкодив 100-річну проводку. Потім був землетрус, який трохи потрусив будівлі, і сильний град, що пошкодив систему електропостачання.

До того ж до всього, в місті, за словами Брента, відбувається щось страхітливе. Одного разу він помітив, що на кухні одного з будинків горить світло – фіранка зарухалася і Брент побачив чиєсь обличчя. Спочатку він подумав, що це підрядники, але незабаром дізнався, що вони поїхали ще кілька тижнів тому. Після Брент замкнув двері цього будинку, але одного разу світло знову ввімкнулося. З того часу він не хотів туди заходити.

Зараз Брент продовжує жити в місті. Він планує пропрацювати ще місяць до зими і після продовжить роботу навесні. Його план – відкрити місто для гостей до наступного літа. Про своє життя він розповідає за допомогою YouTube-каналу й Instagram.

за матеріалами

фото: Ghost Town Living


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif