7 ознак, що вам час рухатися далі без вашого “друга”


0
дружба

Друзі – це ваша сім’я, і є підтримкою та опорою в тих частинах життя, куди ви зазвичай не допускаєте своїх рідних або не маєте такої змоги. 

Однак деякі ознаки можуть допомогти вам зрозуміти, що, можливо, ваша дружба – не ідеальне джерело підтримки, а швидше щось токсичне.

Друг бачить у вас суперника

Добре мати цілеспрямованих та амбітних друзів. Їхні амбіції передаються вам і ви захочете докласти більше зусиль для досягнення своєї мети. Отже, конкуренція корисна доти, доки вона змушує вас обох підштовхувати один одного до кращого. Однак існують друзі, які змагаються з вами у всіх аспектах, намагаючись затьмарити. Перебувати поряд з кимось, хто постійно хоче бути на висоті, шкодить вашій самооцінці. Тому краще швидко розірвати стосунки із такою людиною.

Від друга важко отримати підтримку 

Дружба заснована на рівності та взаємності. Компроміс – необхідна частина здорової дружби. Однак, якщо у вас є друг, який постійно чекає підтримки, але рідко дає її, можливо, вам варто переоцінити таку дружбу.

Спробуйте обговорити це з другом. Люди зазвичай не настільки корисливі чи неуважні, як вам здається. Якщо після того, як ви поговорите, все залишиться без змін, варто подумати, чи потрібна вам така дружба.

Все, що вас об’єднує – це спогади про минуле

Іноді ми продовжуємо стосунки, тому що у нас є спільна історія. Немає нічого поганого в тому, щоб мати старого друга. Але якщо ви хочете продовжувати дружити, ви обидвоє повинні докладати для цього зусилля. Люди змінюються, а з ними й стосунки. Однак не залишайтеся в дружбі тільки тому, що ви обидва почуваєтеся зобов’язаними. 

Друг говорить про тебе за спиною

Коротко кажучи, така людина вам не друг. Вона лише такою здається. Нас може не влаштовувати щось у людині, але про це варто говорити саме їй. Обговорювати її за спиною – це дуже незрілий вчинок. 

Ви почуваєтеся гірше, перебуваючи поруч із таким другом

Дружба має заряджати вас енергією, а не виснажувати. Навіть якщо ви розмовляєте з другом на глибоку та емоційну тему, ви повинні відчувати себе комфортно. А якщо ви почуваєтеся гірше після спілкування з такою людиною – тут щось не так. 

Друг хоче, щоб ви змінилися

Друзі повинні приймати вас таким, яким ви є. Це не означає, що якщо друг допомагає вам кинути виклик самому собі, він намагається змінити вас. Ось чому люди стають друзями – щоб мати когось, хто розуміє та приймає вас. Це те, на що ми всі сподіваємось у всіх наших стосунках. 

Отже, вам двом має бути комфортно один з одним. Якщо ви відчуваєте, що ваш друг хоче змінити вас, подумайте про те, щоб рухатися далі.

Ви не довіряєте другу

Довіра – основа будь-яких стосунків. Те саме і з дружбою. Якщо ви не можете довіряти другові, швидше за все, у вас немає здорових стосунків. Дружба без довіри навіть не вважається дружбою.

Бережіть справжню дружбу, бо вона є рідкістю. Як і всі стосунки, дружба вимагає часу, терпіння та спілкування.

за матеріалами


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif