6 складних, але необхідних вправ для виховання любові до себе


0

Кожному з нас хочеться бути кращими. І різниця між усіма нами полягає в тому, як далеко ми просунулися в цьому бажанні. Чи заперечуємо ми важливість роботи, яку необхідно над собою зробити? Чи активно ми рухаємося до кращого життя? Або ж ми просто змирилися, що кращого життя бути не може? Кінець кінцем все зводиться саме до вас.

У вас набагато більше сил, щоб змінити своє життя і її обставини, ніж ви думаєте. А починається все з внутрішньої роботи, яка далеко не завжди приємна, але при цьому завжди варто кінцевого результату.

1. Подумайте, чи не чіпляєтеся ви за речі, які давно пора відпустити

І мова йде не тільки про одяг, хоча ви напевне повинні почати з порядку у своєму гардеробі. Запитайте себе, від чого ви не можете позбутися, попри те, що ці речі почали перешкоджати вашому росту. Це можуть бути друзі, стосунки, погані звички, різноманітні  залежності. Зверніть на це увагу і позбудьтеся від барахла.

2. Прислухайтеся до того, як ви говорите у компанії 

Здаєтеся ви їм щасливими та надійними? Або ж ви створюєте враження заздрісного критика, повного гіркоти? Все це пряме відображення вашого внутрішнього стану і якості вашого життя. Чудовий спосіб повернутися на правильний шлях – почати говорити позитивно про те, хто ви, ким хочете стати та з ким проводите свій час. Якщо ви на це не здатні, змініться так, щоб це стало можливим.

3. Прислухайтеся до того, як і що говорять ваші знайомі

Вони сміються над чужими досягненнями? Постійно скаржаться? Знущаються, коли ви або хтось інший намагаєтеся змінити своє життя в кращий бік? Чи підтримують вони вас? Мотивують? Чи є у них мрії, які не пов’язані з фінансовою або соціальним статусом? Це рішення може датися вам непросто, але ви повинні проявити безжалісність в тому, що стосується вашого психічного здоров’я та розвитку. Якщо хтось їм перешкоджає, побажайте йому всього найкращого і відпустіть.

4. Знайдіть по одній позитивній якості в кожній людині, до якої ви колись щось відчували 

Знаю, це може бути непросто. Але це необхідно. Це не тільки звільнить ваш розум і серце від провини й гніву, а й дозволить зосередитися на тому, чого ви хочете у своїх наступних стосунках, а також на те, що ви цінуєте у своїх поточних стосунках. Щоб щось отримати, спочатку потрібно навчитися віддавати. Не можна отримати щось вартісне, якщо постійно говорити погані речі про людей з вашого минулого. Якщо це допоможе, не шукайте якусь конкретну якість, а зосередьтеся на тому, що ви вже дізналися про себе в цих стосунках (як хороше, так і погане).

5. Розрізняйте то, чого ви дійсно хочете, і те, чого ви «повинні» хотіти

Як правило, ми переконуємо себе в чомусь, тому що цього хочуть інші люди або тому що в певному віці ми повинні чогось хотіти. Але правда в тому, що якщо нам по-справжньому чогось хочеться, ми не зупинимося, поки не отримаємо це. Нас не злякають ніякі труднощі й необхідність витратити час або гроші. Для того, щоб відповідати чужій  думці або громадському поняттю ідеального, потрібно докласти чимало зусиль, тому переконайтеся, що ви вірні своїм цілям.

6. Визначте сфери свого життя, які хочете поліпшити. Позбавтеся від відчуття провини й будьте чесними

Досить картати себе за бажання бути фінансово забезпеченими. Бажання заробляти більше не робить вас злою людиною. Не звинувачуйте себе за те, що хочете серйозних стосунків або віддаєте перевагу самотність. Це не робить вас складною особистістю, яку не можна полюбити. Не карайте себе за те, що хочете бути здоровішим. Відмова від походу в бар або небажання їсти фастфуд ще не роблять вас нудними або ледачими. Звинувачувати себе потрібно тільки за нехтування собою, за позбавлення себе любові й придушення своїх справжніх бажань через чужі переконання.

Ви круті! Чесно. Ви варті часу і зусиль. Але ще важливіше те, що ви гідні любові і почнете відчувати це, коли успішно позбудетеся від усього зайвого. Отже, вперед наводьте порядок у своєму гардеробі та у своєму житті!

джерело


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif