6 речей, про які люди, яким подобається проводити час на самоті, ніколи не турбуються


0
6 речей, про які не турбуються інтроверти

Поки багатьох людей самотність засмучує і змушує почуватися некомфортно, інші радіють, коли у них знаходиться час, який можна провести із собою. Люди часто помилково вважають, що всі інтроверти надмірно сором’язливі, тривожні чи антисуспільні. Але правда в тому, що рівень самотності, з якою вони почуваються комфортно, є чесним відображенням їхньої внутрішньої впевненості та самовпевненості. 

Ось речі, про які люди, які люблять побути на одинці, ніколи не переймаються:

1. Що про них думають інші

Якщо є одна річ, яка не хвилює людей, які насолоджуються самотністю, то це пошук зовнішнього підтвердження. Інтровертів не хвилює думка оточення. Вони приймають і цінують себе такими, якими вони є. Попри те, що вони прислухаються до думки інших, вони не звертають особливої ​​уваги на небажані поради чи критику свого способу життя. 

2. Не роблять те, що їм нецікаво

Ще одна річ, про яку любителі самотності ніколи не здогадуються – це участь у заняттях, які їм не цікаві. Інтроверти знають, як встановити здорові фізичні, емоційні та розумові рамки, виходячи зі своїх інтересів. Вони без вагань кажуть “ні”. Вони не підпадають під тиск однолітків. Самовпевнені інтроверти не люблять витрачати час на непотрібні заняття заради спілкування і зазвичай не почуваються зобов’язаними вдавати, що їм щось цікаво, коли це не так. 

3. Працюють зі своїми емоціями

Ключовою рисою інтровертів, які люблять проводити час на самоті, є їхня здатність обробляти свої емоції найбільш здоровим та продуктивним способом. Їхня самотність дає чудову можливість відчути й зрозуміти всі складні емоції, які вони відчувають.

4. Співчуття до інших

Інтроверти – уважні спостерігачі та співчутливі слухачі. Згідно з журналом Time Magazine, “інтроверти внутрішньо обробляють інформацію… ця навичка дозволяє їм чути, розуміти та надавати допомогу”. Люди, яким подобається проводити багато часу на самоті, – природжені емпати, які завжди готові надати моральну підтримку будь-кому, хто її потребує.

5. Ніколи не виснажуються

Багато думає, що інтроверти непродуктивні люди, оскільки проводять занадто багато часу в ізоляції, але це не так! Насправді люди, які люблять самотність, можуть бути найпродуктивнішими з усіх нас. Вони навіть дивляться на продуктивність зовсім інакше, прогресивніше. Інтроверти не сприймають паузи в роботі як щось погане і не люблять перевтомлюватися чи витрачати надто багато енергії дарма. Вони вірять у завзятість, але знають, де провести межу, перш ніж досягнуть точки, коли енергію остаточно їх покине. 

6. Не перетинають особистих кордонів 

Любителі усамітнення дуже поважають себе і знають своє місце у житті інших людей. Вони не переступають межу, уникають набридливої зацікавленості чужим життям і завжди заохочують та підтримують здорові соціальні кордони. Вони не ображаються, коли їх близьким потрібен особистий простір та усамітнення. Вони розуміють ідеальний баланс між знанням того, коли бути головним героєм, і в яких ситуаціях відійти убік і надати щиру підтримку, коли інші мають шанс проявити себе. Вони розуміють, що зрештою їм не потрібно нести відповідальність за чиєсь щастя, але вони робитимуть все необхідне, щоб люди, які їм небайдужі, справді відчували себе коханими та цінними. Інтроверти знають своє місце у житті людей і діють відповідно та очікують такого ж відношення від інших.

Не більше не менше.

за матеріалами


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif