5 переваг прибирання за допомогою миючого пилососа — інтернет-магазин Rowenta.ua 


0

Сьогодні у час, коли ми звертаємо все більше уваги на екологію та стан нашого здоров’я, миючі пилососи стали надійними помічниками у домі. На противагу традиційним методам прибирання, які забирають дуже багато часу, пилососи-пароочищувачі мають низку переваги для вас, навколишнього середовища і навіть для ваших фінансів. 

Це безпечний, простий та економічно вигідний спосіб прибирання вдома. Однак, аби бути задоволеним покупкою, варто обирати надійний бренд, який вже встиг завоювали довіру якістю своїх товарів. Офіційний сайт, на якому ви можете обрати миючі пилососи Ровента, гарантує вам покупку якісного товару та необхідних аксесуарів для нього. За допомогою сайту ви легко можете знайти офіційних дистриб’юторів, а також замовити продукцію з гарантією на ремонт і обмін за європейськими стандартами.

Далі ми розповімо про переваги миючих пилососів Ровента, які змусять вам задуматися про покупку цього гаджета: 

1.Миючі пилососи — безпечна й екологічно чиста альтернатива

Миючі пилососи не тільки безпечні для вас, вашої родини й домашніх улюбленців, але і не завдають шкоди навколишньому середовищу, оскільки знижують кількість хімікатів, які змиваються в каналізацію і повертаються в систему водопостачання.

2.Миючі пилососи дарує будинку новий вигляд

Оскільки під час такого прибирання, використовуються високі температури, це може усунути накопичення бруду, який залишився після не дієвих методів прибирання. Крім того, пара також дезодорує та дезінфікує природним шляхом, за допомогою тепла та вологи.

Пароочищення є універсальним типом прибирання, яке застосовується на різних поверхнях вашого будинку: плитка у ванній, стільниці з натурального каменю, дерев’яна підлога і навіть шкіряна оббивка. Миючий пилосос також ретельно та швидко видаляє сміття, надаючи вашому дому «абсолютно новий» вигляд та відчуття.

3.Миючі пилососи вбивають мікроби, віруси та цвіль

Неозброєним оком ви не можете побачити віруси, бактерії, цвілі, цвіль та інші потенційно інфекційні патогени, але вони є скрізь у нашому будинку. Однією з найкращих переваг парового очищення є те, що таке прибирання усуває ці частинки з будинку, захищаючи вас і вашу сім’ю від шкідливого впливу. 

Коли пара проникає в поверхневі пори, вона видаляє бруд, сміття, бактерії та інші крихітні елементи за допомогою молекул гарячої пари. Гаряча пара здатна вбивати з поверхонь вашого будинку навіть найсильніші патогени.

4.Миючі пилососи допомагають позбутися алергенів

Повітряно-крапельні алергени є одними з найчастіших збудників алергії у вашій оселі.. Регулярне прибирання парою назавжди виведе ці мікроскопічні алергени з дому. 

Згідно з останніми дослідженнями, уникнення алергенів у ранньому дитинстві може запобігти появі астми. Парова чистка будинку – це чудовий спосіб піклування про здоров’я вашої сім’ї.

5.Миючі пилососи усувають запахи домашніх тварин

Те, що у вас є домашні тварини, не означає, що будинок повинен пахнути зоопарком. Миючий пилосос допоможе не тільки усунути небажані запахи домашніх тварин, але разом із цим зробить вашого вихованця здоровішим, вбиваючи різноманітних паразитів 

Переваги використання миючих пилососів можна відчути після першого ж використання цього помічника. Без відер з брудною водою, заповнених полиць з миючими рідинами й ганчірками й без залишків хімікатів, ваш будинок стане більш свіжим, чистим та безпечним середовищем для вас і вашої родини.


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif