5 незручних істин, які потрібно прийняти кожному


0
Ось деякі з найбільш незручних, але важливих істин, які нам всім необхідно прийняти в житті

У молоді роки ми вважаємо, що світ простий і чорно-білий. Нас вчать завжди бути добрими, що чесність – найкраща політика, що ми завжди повинні бути ввічливими та вихованими. Але разом із тим, як ми дорослішаємо, починаємо розуміти, що світ – набагато складніше місце, ніж нам здавалося. 

Ось деякі з найбільш незручних, але важливих істин, які нам всім необхідно прийняти в житті:

1. Тільки ви можете змінити себе

Так само як ви несете відповідальність за власне щастя, ви також несете відповідальність за свій особистий ріст і розвиток. І як тільки перестанете заперечувати й відкриєте очі на свої власні недоліки та токсичні риси, тим швидше перестанете робити одні й ті ж помилки знову і знову. Поки ви не усвідомлюєте, що зробили неправильно, у вашому житті нічого не змінитися. Тому що єдина людина, яка може внести у ваше життя будь-які реальні, тривалі зміни, – це ви.

2. Тільки ви можете собі допомогти 

Можливо, у вас були нездорові стосунки з кимось або ви мали травмуючий досвід. Можливо, ви все ще оплакує втрату коханої людини або намагаєтеся піти від того, хто вас покинув. Хоч би що там було, важливо, щоб ви розуміли, що, хоча ваша травма – не ваша вина, ваше зцілення – це ваша відповідальність. Зцілення – це вибір, який ви робите, щоб рухатися вперед, продовжувати йти й більше не дозволяти болю впливати на вас. 

3. Не ризикувати – це найбільший ризик 

Хоча ми можемо переконати себе в тому, що діяти обережно і залишатися у своїй зоні комфорту – це розумний вчинок, насправді це не так. Тому що жити в постійному страху перед невдачею, образою і розчаруванням також означає упускати деякі із найкращих і  чудових речей, які може запропонувати життя. Зрештою, щоб домогтися успіху, потрібно ризикнути й зазнати невдачі; ви повинні ризикнути розбити серце, щоб знайти любов; і ви повинні проявити себе, якщо захочете випробувати щось вартісне в житті, наприклад любов, дружбу, пристрасть і пригоди. Все це має свою ціну, але це набагато краще, ніж життя, сповненим жалю. 

4. Знайте, коли треба відступити

Знання того, коли зупинитися, змінити напрямок і вийти з негативної ситуації, позбавить вас від багатьох душевних страждань у міру того, як ви станете старше. Так що добре подумайте за що варто боротися, і відмовтеся від усього іншого. Не відступайте, бо це складно; відступайте, тому що це робить вас нещасним, тому що це більше не працює, тому що ви заслуговуєте кращого.

5. Якби вони дійсно хотіли, вони б це зробили

Боляче усвідомлювати, що люди, яких ми любимо і про яких піклуємося, можуть не завжди так само ставитися до нас. Але раніше чи пізніше нам потрібно змиритися з цим, щоб не витрачати час даремно, намагаючись утримати біля себе тих, хто навіть не хоче або не заслуговує того, щоб бути в нашому житті. Вам не потрібно змушувати когось докладати зусиль для збереження стосунків (романтичних або платонічних). Хоча це може бути болісним зізнанням, нам всім потрібно відпустити тих партнерів, друзів і членів сім’ї, які ставляться до нас, як до належного і не бачать нашої цінності. І замість цього піти туди, де нас люблять і цінують.

за матеріалами


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif