5 історій, про те, як реальні люди стали логотипами відомих брендів


0

Кожному бренду є що розповісти про свій логотип. Це може бути знак або слоган, але найбільше аудиторію приваблює, коли логотип має реального прототипа. Адже вони якнайкраще збільшують впізнаваність бренду. 

Такі логотипи можуть розкрити закулісне життя бренду і розповісти історії, про які ніхто досі не знав. Далі ми розповімо про людей, які стали логотипами відомих брендів. Як вони там опинилася? Та яка у них історія?

KFC

Великі підприємства мають великі секрети. Серед них рецепти знаменитих страв KFC (Kentucky Fried Chicken). Полковник Сандерс був одночасно засновником і легендою бренду KFC. Хоча його історія є досить відомою, до цього дня деякі питання про його життя залишаються без відповіді. Як він зумів розпочати бізнес під час Великої депресії? Невже це він почав продавати смажену курку у своєму придорожньому ресторані в Кентуккі? І, що найбільш важливо, чи можливо, щоб мільйонер, якому в той час було майже 60 років, працював у  ресторані, торгуючи своєю кулінарною технікою та готуючи для клієнтів, і спав на задньому сидінні своєї машини? Це дійсно міф чи унікальна історія успіху?

Wendy’s

Wendy’s – це відома американська мережа ресторанів швидкого харчування. Спочатку ходили чутки, що руда дівчина із веснянками була списана з образу Пеппі Довгоїпанчохи – вигаданий персонаж, створений шведською письменницею Астрід Ліндгрен. Однак тепер стверджується, що дівчинкою на логотипі є Мелінда Лу «Венді» – дочка і четверта дитина американського бізнесмена Дейва Томаса, який є одним із засновників бренду. Зараз їй 43 роки, і не дивно, що вона працює представником Wendy’s.

Monopoly

За допомогою “Монополії” навіть маленькі діти можуть швидко зрозуміти, як працює капіталізм. Логотипом “Монополії” є Багатий дядько Пеннібегз, якого зображують як дідуся-бізнесмена з вусами, краваткою-метеликом, у костюмі та циліндрі. Деякі джерела стверджують, що зовнішність цієї людини могла бути натхненна відомим бізнесменом Дж. П. Морганом. Він був одним з найвпливовіших бізнесменів США. Саме його циліндр та вуса стали найчастіше асоціювати з грою “Монополія”.  

Mr. Propper

Логотип Mr. Clean (у нас його всі знають, як Містер Пропер) дуже харизматичний, тому не дивно, що цей образ змальований з реальної людини. Кажуть, що натхненням для створення логотипа послужив образ актора Юлл Бріннера з театральної постановки  1951 року «Король і я». І досі невідомо чому така маленька деталь, як сережка у вусі стала частиною культового логотипа.

Burger King

Про логотип Burger King’s King ходять різні легенди. Вбрання короля та його корона є типовою для будь-якого європейського вельможі. Хоча в Європі було багато королів і королев, є одна особистість, яка має багато спільного з логотипом Бургер Кінга. Вважається, що король Міндаугас, який був першим і єдиним королем Литви, міг бути прототипом для логотипа Burger King. Схожість цих двох беззаперечно: талісман і король Міндаугас мають однакову корону, одяг, зачіску і навіть вуса.


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif