10 технологій, які б вже мали існувати до цього часу

Технології вже дали нам дуже багато корисних і необхідних речей, без яких важко уявити сучасне життя. Але чого вони нам не дали?


0

Хороша новина полягає в тому, що технології не зупиняться і пропонують нам нові дивовижні винаходи. Проте погана новина –  певні технології вже мають бути доступними, але цього досі не відбулося.

І цей список із 10 технологій, які нам обіцяли до цього часу доводять, що ми зайшли не так далеко, як цього хотіли.

 1. 10 Надшвидкісний рух


  Надшвидкісний й рух, тобто швидший за світло, вважається спекулятивним питанням.


  В астрономії він спостерігається в деяких радіогалактиках та інших космічних "об'єктах".


  Кілька дослідників та експертів стверджували, що людина зможе керувати надшвидкісним рухомі використовувати його для подорожі до інших галактик. Однак цього не варто чекати навіть впродовж цього століття. 


 2. 9 Клонування


  Хоча це було б абсолютно неетично, багато вчених стверджують, що клонувати людину біологічно можливо. Ще з 1950-х років, коли дослідники клонували жабу, вчені клонували десятки інших видів тварин, наприклад, мишей, котів, овець, свиней та корів.


  Якщо не брати до уваги етику, більшість експертів погоджуються, що наука не може застосовувати таку ж сучасну технологію, яку використовують під час клонування корів чи котів, для клонування людей. 


 3. 8 Життя у космосі


  П'ятдесят років тому люди не тільки гуляли на Місяці, але навіть грали там у гольф.


  У 1970-х роках вважали, що Місяць і навіть Марс рано чи пізно будуть нашими колоніями. Сумна правда, однак з 1972 року, нам не вдалося навіть ще раз відвідати Місяць.


 4. 7 3D-біопринтинг


  Дослідники вже використовували біодрук, щоб допомогти відновити серце після інфаркту, а також відкласти клітини в поранену шкіру та хрящі.


  Біопринтинг також використовувався для виготовлення серцевих клапанів для можливого використання у пацієнтів із серцевими захворюваннями, а також для побудови м’язових та кісткових тканин та допомоги у відновленні нервів.


  Отже, можна сказати, що біодрук успішно встановлений і не повинен бути у цьому списку. Це часткова правда. 


  Американське Агентство зі зменшення загрози оборони намагається вдосконалити цю технологію. Їх метою є створення міні-органів, таких як серця, печінка та легені за допомогою 3D-біопринтингу для точного випробування нових препаратів, без попереднього їх тестування на тваринах.


 5. 6 Зір Супермена


  Американська Агенція прогресивних дослідницьких проєктів оборони має намір покращити зір солдатів за допомогою контактних лінз віртуальної реальності. 


  Замість того, щоб покластися на об'ємні шоломи та окуляри для надання життєво важливих даних про поле бою, агенція пообіцяла створити контактні лінзи із вбудованими системами, які дозволять солдатам зосередитись на віддалених цілях.


 6. 5 Ліки від раку


  Ще в 1910 році американський президент Вільям Говард Тафт пообіцяв вилікувати рак. Фактично він сказав: "Протягом п'яти років рак буде вилучений зі списку смертельних захворювань".


  Це, безумовно, було хорошим наміром, беручи до уваги науково-технічний прогрес того часу. Ця заява фактично була частиною його політичної кампанії. 


 7. 4 Автомобіль без водія


  Автономний транспортний засіб повинен був потрапити на ринок ще в 90-х. Але цього не відбулося. 


  Що таке автомобіль без водія? Це підключений та автономний транспортний засіб, наприклад, який здатний відчувати навколишнє середовище та безпечно рухатись з незначною або абсолютною відсутньою допомогою людини. Випуску таких автомобілів повинні передувати дуже серйозні дослідження, які дозволять почуватися в безпеці у такому автомобілі.

   

 8. 3 Миттєвий перекладач


  Хоча Google та інші компанії змагаються за створення найкращого миттєвого інтернет-перекладача, правда полягає в тому, що жодна з них не наблизилась до того, щоб зробити це належним чином.


  Дивно, як цей список наповнений нереальними «технологічними обіцянками», коли здається майже неможливим розробити те, що теоретично повинно бути «легким завданням».


 9. 2 Одяг, який самоочищається


  У 2016 році австралійські дослідники стверджували, що відкрили спосіб змусити одяг очиститися самостійно. 


  Текстиль для самоочищення, розроблений в університеті RMIT в Мельбурні, потребує лише сонячного світла, щоб позбутися від плям. Майже через чотири роки після створення цій технології ще не вдалося завоювати ринок.


 10. 1 Розпізнювання емоцій


  Розпізнавання емоцій людини відіграє важливу роль у стосунках. Це також одна з головних речей, що відрізняють людину від, наприклад, роботів. З цієї причини розуміння емоцій важливо у взаємодії між людьми та машинами.


  Сучасне технологічне бачення полягає у розробці "AI Amotion Emotion" - або технології розпізнавання емоцій – робота, який може виявити емоції з різних каналів, так само, як це роблять люди. Ми не впевнені, чи машини колись зможуть точно визначити людські емоції. Якщо люди можуть обдурити інших людей, вони неодмінно зможуть обдурити роботів.Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif