10+ легких фільмів, щоб розслабитися і про все забути


0
1 поширення

Час від часу у всіх буває лінивий настрій, коли хочеться просто прилягти на улюблений диван і ввімкнути позитивний фільм, щоб зняти напругу робочого тижня. Якраз для таких випадків ми підготували для вас добірку – позитивні та легкі фільми для хорошого настрою. 

Як все заплутано

Дуже добрий сімейний фільм. Джейн володіє пекарнею, у неї новий роман і розлучення за спиною. Вона вважає своє життя передбачуваним … до тих пір, поки її колишній чоловік Джейк не вирішує незважаючи ні на що повернути її.

Ми Міллери

Фільм гідний називатися комедією: хороших жартів тут в надлишку. Девід намагається допомогти підліткам, що потрапили в біду, але на нього нападають хулігани й відбирають у нього все, що при ньому було. Наш герой виявляється в скрутному становищі. Щоб виплутатися з халепи, хлопцеві доводиться підшукати собі фіктивну родину і разом з ними вирушити в захопливу подорож.

1 + 1

Режисерам і акторам цього фільму вдалося створити життєствердну, дотепну, веселу і чарівну картину. Та й з пропорціями не переборщити – суміш драми й комедії в історії двох несхожих, як біле і чорне, друзів вийшла практично ідеальною.

Відпустка по обміну

Дві незнайомі один з одним жінки, що живуть на відстані 10000 кілометрів один від одного, в розпачі. Вони знайомляться через інтернет на сайті обміну житлом на час відпустки. Домовившись помінятися континентами й пожити один в одного протягом двох тижнів, Айріс і Аманда повністю змінюють своє життя. Дуже теплий і зворушливий фільм.

Реальне кохання

Любов справді править усім навколо. Від прем’єр-міністра, миттєво закохався в співробітницю, до письменника, який втік до Франції, щоб склеїти своє розбите серце. У фільмі переплітається безліч сюжетних ліній, за якими дуже цікаво спостерігати. А скільки тут зібралося відомих акторів!

Завжди говори “так”

Середньостатистичний менеджер у виконанні Джима Керрі перебуває в стані глибокої депресії. І, щоб хоч якось впоратися з цим завданням, він приймає рішення завжди говорити «так» і погоджуватися на будь-які пропозиції. Так в одну мить його життя перетворюється в божевільну авантюру, в якій корисно було б виявитися кожному з нас.

Мамма Mіа!

Прекрасний мюзикл, заснований на піснях гурту ABBA, сподобається навіть тим, хто мюзикли не любить. Дія фільму розгортається на тлі чудових гірських і морських пейзажів. А відмінний акторський склад тішить своєю грою і несподівано сильними вокальними даними.

Одного разу у Вегасі

Після відчайдушної ночі в Лас-Вегасі двоє абсолютно незнайомих людей прокидаються в одному ліжку. Виявляється, вони одружилися і виграли величезний джекпот. І ось на свіжу голову кожен розробляє свій план, як звільнитися від своєї “другої половини” і отримати весь куш.

Це безглузде кохання

Веселий і життєвий фільм, під час перегляду якого можна і посміятися від душі і попереживати за головних героїв. Колу Віверу зрадила дружина Емілі і вона хоче розлучення, його життя руйнується. Він стає протеже чарівного Джейкоба Палмера, який відкриває йому очі на численні можливості: кокетливі жінки, міцні напої й відчуття стилю. Ось тільки самому Джейкобу, схоже, хочеться зовсім іншого.

Обіцяти не означає одружуватися

Багатьох дівчат хвилює весільна тема. У цьому фільмі в центрі подій непрості стосунки чоловіків і жінок, які не завжди правильно тлумачать наміри один одного. Дуже правдивий, але разом з тим легкий і приємний фільм.

за матеріалами


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
0
1 поширення
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif