10 добрих і життєрадісних фільмів для покращення настрою

Якщо раптом впали духом, всього лиш один фільм із цього списку змусить вас почуватися по-справжньому добре.


1
5 поширень, 1 бал

У деякі дні ти у настрої, що подивитися якийсь таємничий фільм, який змусить тебе відчувати себе детективом. В іншій дні хочеться переглянути документальний фільм, що відчути себе суперрозумним. А трапляється й таке, коли ти шукаєш драматичний фільм, який змучить тебе добряче поплакати. Але ще частіше ми шукаємо фільм, який зможе підійняти поганий настрій і змусити радісно усміхнутися.

 1. 1 Мама Мія! (2008)

  IMDB/Universal Pictures

  Фільм знятий за мотивами однойменного мюзиклу 1999 року та натхненний піснями шведської поп-групи ABBA. Головна героїня - молода наречена, запросила на своє весілля трьох чоловіків, один з яких, за словами мами, може бути її татом. Незалежно від того, чи є ви шанувальником гурту ABBA, ви точно будете підспівувати головним героям фільму і просто насолоджуватися середземноморською атмосферою свята та веселощів.


 2. 2 Розумник Вілл Гантінґ (1997)

  IMDB/Universal Pictures

  Мотиваційний фільм як двірник, який неймовірно талановитий у математиці не бажає використовувати свій потенціал. Бувши хлопцем, який не отримав хорошого виховання, він підсвідомо звинувачує себе у своєму неуспішному життєвому старті й перетворює цю приховану ненависть до себе в форму само-саботажу. Фільм покаже, що завжди варто давати шанс своїм мріям та брати відповідальність за своє життя.


 3. 3 Дій, сестро (1992)

  IMDB/Touchstone Pictures

  Історія розповідає про неймовірно життєрадісну жінку, яка бере участь у програмі захисті свідків. Так вона потрапляє у жіночий монастир, хоча насправді є співачкою. Там головна героїня вступає у хор і повністю змінює його стиль та життя монахинь. Фільм допомагає зрозуміти наскільки важливою є команда та, що лише спільними діями можна досягнути своєї мети.


 4. 4 Найвеличніший шоумен (2017)


  Фільм, який виграв Золотий глобус 2018 року за найкращу оригінальну пісню, порадує всіх, хто коли-небудь мріяв літати на трапеції, хотів розважити натовп чи наважився на кардинальні зміни у своєму житті. Історія про шоумена, який не побоявся йти проти течії та створити неймовірний цирк, який відрізнявся своєю оригінальністю. Якщо ви відчуваєте, що сумніваєтеся у своїй силі, то це кіно допоможе вам повернути віру в себе.


 5. 5 Ла Ла Ленд (2016)


  Райан Гослінг та Емма Стоун зачарували глядачів у всьому світі в музичному фільмі з голлівудською атмосферою старої школи. Фільм отримав рекордні сім нагород із семи номінацій на 74-му Золотому глобусі. Історія про молодого джазового піаніста та акторку, яка починає підкорювати екрани. Чудові пісні, танці, костюми та декорації тішать глядачів впродовж всього фільму А сюжет залишає по собі дивні відчуття, які змусять задуматися над тим, що кожному з нас справді хочеться від життя.


 6. 6 Поле його мрій (1989)


  Фільм розповідає про фермера, який чує голоси на своєму кукурудзяному полі, що говорять йому побудувати бейсбольне поле. Хоча всі думають, що він втратив розум, до того часу, як фільм закінчиться, ви не тільки будете сповнені величезним оптимізмом, але й нарешті зрозумієте, чому голоси у фільмі говорять: "якщо ти збудуєш його, вони прийдуть".


 7. 7 Блондинка в законі (2001)


  Елл Вудс, амбітна студентка, яка вступає до Гарварду, щоб довести колишньому хлопцю, що вона не тільки красива, але й може збудувати чудову кар’єру. Попри те, що всі бачать в головній героїні лише ляльку барбі завдяки своїй винахідливості та впертості вона впевнено йде до своєї мети. Фільм рекомендований до перегляду тим, хто хоче боротися зі стереотипами, які стають перепонами на шляху до мрії.


 8. 8 Великий (1998)

  IMDB/20th Century Fox

  У фільму Джош Баскін, підліток, який хоче швидше підрости, щоб потрапити на омріяний атракціон, щоб вразити дівчину, яка йому подобається,  справді стає вищим. Але разом із цим він дорослішав, і тепер йому 30 років. Спочатку Джош використовує усю свою свободу і навіть потрапляє на роботу мрії. Але з часом підліток починає розуміти, що бажання швидше стати дорослим це зовсім не те, про що він мріяв. Після перегляду фільму ви точно задумаєтеся над тим, що треба цінувати саме те, що у вас є зараз.


 9. 9 Магазин «Імперія» (1995)


  Іноді місце, де ти працюєш, стає не лише твоєю роботою, деколи це також місце, де ти знаходиш найкращих друзів, емоції та спогади. Фільм розповідає про магазин, працівники якого дізналися, що він закривається, а отже їх звільняють. У фільмі є різні життєві перешкоди та переживаннями, а також романтика. Після перегляду ви точно зрозумієте, наскільки важлива у вашому житті командна гра та друзі, які погоджуються на усі ваші авантюри.


 10. 10 Клуб «Сніданок» (1985)

  Image via Universal Pictures

  Група старшокласників відбуває суботнє покарання у школі під наглядом помічника директора. Хоча вони абсолютно різні з плином дня вони помічають, що мають більше спільного, ніж вони могли собі уявити. Фільм доведе, що перше враження завжди оманливе, тому не варто навішувати на людей ярлики, адже в кожного є своя історія, яку він може розповісти.


Сподобалось? Поділіться зі своїми друзями!
1
5 поширень, 1 бал
0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Зображення
Фото або GIF
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Мем
Створення мему з власного зображення
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif